HG627 odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary

HG627 odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary
HG627 odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary
Na sklade (3 ks)
- utorok 16. 7. u vás
8,00 €
6,67 € bez DPH
Popis produktu
Prípravok na báze kyseliny mliečnej bol vyvinutý špeciálne na odstraňovanie vápenatých usadenín z rôznych druhov prístrojov na espresso a z kávovarov na kapsuly.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
Prepravná váha: 0,5 kg

Viac informácií o produkte

 HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej je produkt na čistenie kávovaru a odvápnenie kávovaru s obsahom kyseliny mliečnej, ktorý slúži na odstránenie vodného kameňa zo všetkých espresso kávovarov a kávovarov na kapsuly. Tento odstraňovač vodného kameňa je bezpečný a rýchlo pôsobí vďaka kyseline mliečnej. Je bez zápachu a plne biologicky rozložiteľný. Postačuje na 4 – 5 cyklov odstránenia vodného kameňa.

  • Obsahuje kyselinu mliečnu.
  • Na 4 – 5 cyklov odstránenia vodného kameňa.

Použitie:

  1. Nalejte 125 ml produktu HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej do zásobníka na vodu a doplňte ho vodou do objemu 750 ml (6-násobné zriedenie). Ak je zásobník na vodu menší než 750 ml, nalejte 100 ml odstraňovača vodného kameňa do zásobníka na vodu a doplňte ho vodou do objemu 600 ml (6-násobné zriedenie).
  2. Ponechajte tento roztok pôsobiť 10 minút.
  3. Následne zapnite prístroj a nechajte ním prejsť polovicu tekutiny.
  4. Vypnite prístroj a nechajte produkt pôsobiť 10 minút. Potom nechajte prejsť zvyšok roztoku prístrojom (zásobník sa musí vyprázdniť).
  5. Po odstránení vodného kameňa prepláchnite prístroj najmenej 3-krát čistou vodou z vodovodu. Pokiaľ ide o kávovar na kávové kapsuly, držiak spolu s použitou kapsulou môžete zasunúť do prístroja na zachytávanie zvyškov vodného kameňa. Takto zabránite upchatiu na výtlaku.

Balenie: 500 ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk