Tikkurila Valtti Plus Complete MIX tenkovrstvá lazúra

Miešané odtieneMiešané odtiene
Tikkurila Valtti Plus Complete MIX tenkovrstvá lazúra
Tikkurila Valtti Plus Complete MIX tenkovrstvá lazúra
Tikkurila Valtti Plus Complete MIX tenkovrstvá lazúra
Vyberte farbu

Vyberte farbu

Vpíšte kód požadovaného odtieňa

Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
24,88 €
20,73 € bez DPH
Popis produktu
Rýchlo schnúca, vysoko odolná tenkovrstvá saténová lazúra na drevo v exteriéri.

Ochrana s extrémne dlhou životnosťou, až do 10 rokov a odolnosťou voči plesniam. Založený na inovatívnom systéme Triple Resin System - najvyššia odolnosť voči poveternostným podmienkam vďaka 3 živicovým zmesiam.
Zistiť celý popis
Výrobca: TIKKURILA
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Rýchlo schnúca, vysoko odolná saténová lazúra na drevo v exteriéri. Valtti Plus Complete je založený na inovatívnom systéme Triple Resin System a poskytuje najvyššiu úroveň odolnosti a ochranu drevených povrchov pred poveternostnými podmienkami (vlhkosť, slnko, premenlivá teplota). Valtti Plus Complete navyše obsahuje dvojitý bariérový UV systém, ktorý poskytuje zvýšenú ochranu pred účinkami UV žiarenia. Tixotropné vlastnosti zaisťujú jednoduchosť aplikácie, produkt sa ľahko natiera, nesteká a nekvapká. Výrobok je k dispozícii v hotových odtieňoch a tiež v tónovateľnej verzii v širokej škále atraktívnych a odolných odtieňov, ktoré zvyšujú prirodzenú krásu a štruktúru dreva. Tikkurila - viac ako 150 rokov skúseností v oblasti ochrany dreva. 

Odporúčané použitie:

Môže byť použitý na natieranie hladkých a rezaných tvrdých a mäkkých drevín, priemyselne impregnovaného dreva, Thermowood a exotického dreva. Odporúča sa pre použitie na: fasády, guľatinu, záhradný nábytok, altánky, okná, dvere, ploty, zábradlia, malú záhradnú architektúru. Pre natieranie drevených terás, schodov, plošín odporúčame použiť Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, Tikkurila Valtti Plus Wood Oil or Tikkurila Valtti Wood Oil.

Vlastnosti:
 • Ochrana s extrémne dlhou životnosťou – až do 12 rokov.
 • Saténový povrch so zvýšenou odolnosťou voči plesniam.
 • Triple Resin System - najvyššia odolnosť voči poveternostným podmienkam vďaka 3 živicovým zmesiam
 • Ochrana dreva pred praskaním a lúpaním.
 • Schopnosť odpudzovať vodu a vlhkosť.
 • Vytvára mimoriadne trvanlivý náter vďaka efektívnej schopnosti impregnovať a priľnúť sa k povrchu.
 • Zvýšenie životnosti dreva vďaka schopnosti utesniť a vyplniť mikrotrhliny.
 • Zvýšená odolnosť voči poškriabaniu a oderu.
 • Vysoká farebná trvácnosť.
 • Dvojitý bariérový UV systém - synergia dvoch UV filtrov zaručuje najvyššiu odolnosť voči deštruktívnemu UV žiareniu.
 • Stabilná a jednotná farba.
 • Zvýšená ochrana pred stratou lesku, kriedovaním a praskaním.
 • Rýchloschnúca receptúra.
 • Okamžitá konzervácia dreva po 1 hodine od aplikácie (aj v prípade dažďa).
 • Natieranie do 1 dňa: aplikácia ďalšieho náteru po 2 hodinách. Úspora nákladov na natieranie.
 • Extrémne vysoké pokrytie - až 18 m²/l.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info