ETERNAL pololesk akrylátový

EkologickéEkologické
ETERNAL pololesk akrylátový
ETERNAL pololesk akrylátový
ETERNAL pololesk akrylátový
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
5,95 €
4,96 € bez DPH
Popis produktu
Vodou riediteľná náterová hmota pre vnútorné i vonkajšie pololesklé nátery
Zistiť celý popis
Výrobca: Eternal
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

ETERNAL pololesk akrylátový je univerzálna vodou riediteľná náterová hmota pre vnútorné i vonkajšie použitie pripravená z disperzie akrylátových kopolymérov, pigmentov, plnív a aditív. Tvorí povrchovo tvrdé, elastické pololesklé nátery s vysokou poveternostnou odolnosťou. Vyznačuje sa veľmi dobrou krycou schopnosťou, dobrým rozlevom, rýchlym zasychaním a výbornou priľnavosťou aj k starým syntetickým a olejovým náterom. 

Použitie: 

ETERNAL pololesk akrylátový je určený k vnútorným aj vonkajším náterom dreva, drevovláknitých a drevotrieskových a cementových dosiek, sadrokartónu, minerálnych, kovových podkladov opatrených antikoróznym náterom a niektorých druhov plastov: húževnaté PVC, tvrdé PVC, ABS, polystyrénové plasty, Umakart, polyesterové a epoxidové lamináty. Nie je určený pre nátery PE, PP, PTFE. Na plastoch neznámeho zloženia je nutné vopred vykonať skúšobný náter. Je vhodný pre nátery okenných rámov a krídiel, vrátane plastových okien, dverí, dverných zárubní, telies ústredného kúrenia, nábytku, ako napr. drevených, kovových i plastových stoličiek, políc, lavičiek, klopadiel na koberce a pod. ETERNAL pololesk akrylátový je vhodný pre nátery nových podkladov i obnovovacie nátery. Nie je určený na nátery betónových podláh. ETERNAL pololesk akrylátový sa nanáša v dvoch až troch vrstvách, podľa požadovanej hrúbky, v časovom rozmedzí min. 3 hodín (20 ° C)

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk