Samosterilizačný nano respirátor FFP2 Respilon VK - 2ks

Novinka
Samosterilizačný nano respirátor FFP2 Respilon VK - 2ks
Samosterilizačný nano respirátor FFP2 Respilon VK - 2ks
Samosterilizačný nano respirátor FFP2 Respilon VK - 2ks
Samosterilizačný nano respirátor FFP2 Respilon VK - 2ks
Vyberte veľkosť
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
15,90 €
13,25 € bez DPH
Popis produktu
Samosterilizujúci nano respirátor zabraňujúci krížovej kontaminácii funguje na báze dvojitej bariéry.
Zistiť celý popis
Výrobca: CIRET
EAN: 8595190533312

Viac informácií o produkte

Samosterilizujúci nano respirátor zabraňujúci krížovej kontaminácii funguje na báze dvojitej bariéry. Nanovlákenná membrána okamžite zachytí baktérie, pevné častice a aerosóly ako sú smog, peľ a alergény. Akcelerovaná meď CAS 7440-50-8 následne zaisťuje deaktiváciu zachytených vírusov a baktérií.

Respirátor má mäkké, pohodlné gumičky, ktoré nerežú a spona umožňuje upevnenie respirátora okolo hlavy. Vďaka inovatívnemu tvaru „fish-type“ vytvára dostatočný priestor pod ústami, je obzvlášť vhodný pre ľudí s fúzami a pre nositeľov okuliarov.Obsahuje sponu na vytvarovanie okolo nosa pre maximálne prispôsobenie sa kontúram tváre.

Certifikácia: RespiPro® VK je respirátor triedy FFP2 NR chrániaci používateľa pred vplyvom okolitého prostredia. Je plne certifikovaný podľa noriem EN 149:2001+A1:2009a jeho filtračná účinnosť spĺňa aj požiadavky kladené na respirátory certifikované ako N95, KN95 a GB2626-2006.


Použitie:z pohľadu certifikácie FFP2 je respirátor certifikovaný ako NR - len na jedno použitie v rámci jednej pracovnej zmeny. V prípade ochrany pred vírusmi a baktériami ho môžete používať až po dobu 7 dní, pretože akcelerovaná meď v ňom obsiahnutá neustále a opakovane deaktivuje vírusy a baktérie.


Veľkosť: M/L

Balenie: 2ks

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk