HG340 Čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa

HG340 Čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa
HG340 Čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa
Na sklade (5 ks)
- štvrtok 25. 7. u vás
6,50 €
5,42 € bez DPH
Popis produktu
Čistiaci prostriedok na kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577063443
Prepravná váha: 0,6 kg

Viac informácií o produkte

HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa bol špeciálne vyvinutý na rýchle každodenné a bezpečné čistenie kuchynských dosiek zo žuly, mramoru a ďalších druhov prírodného (tvrdého) kameňa. Tento výrobok účinne odstraňuje mastnotu a ostatné nečistoty, a zaisťuje výsledok bez šmúh bez toho, aby bolo potrebné následne dosku drhnúť. Okrem toho tento prostriedok, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu, zvýrazňuje štruktúru, čím vaša linka bude každý deň vyžarovať opäť svoje prirodzené vlastnosti.

  • Absolútne bezpečný čistiaci prostriedok na kuchynské pracovné dosky, ktorý nezanecháva šmuhy.
  • Na každodenné čistenie.

Použitie:

  1. Plochu, ktorú chcete očistiť, nastriekajte prostriedkom HG čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa a potom čistou handričkou (prípadne zvlášť určenou na linky) zotrite. 
  2. Na úpornú zaschnutú nečistotu nechajte výrobok niekoľko minút pôsobiť. 

Balenie: 500 ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk