Belinka ALGID

Belinka ALGID
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
9,10 €
7,58 € bez DPH
Popis produktu
Činidlo na zničenie zelených rias, ktoré sa vytvorili na drevených alebo kamenných povrchoch.
Zistiť celý popis
Výrobca: Belinka
EAN: 3838968690028

Viac informácií o produkte

Činidlo na zničenie zelených rias, ktoré sa vytvorili na drevených alebo kamenných povrchoch. Bezfarebná tekutina, ktorá slúži na profesionálne a bežné použitie.


Vlastnosti:

  • na odstránenie zelenej riasy
  • bezfarebná koncentrovaná tekutina
  • na profesionálne a bežné použitie


Použitie: rieďte vodou s teplotou cca 20°C v nasledujúcom pomere: 1 podiel Algidu a 4 podiely vody. Pred aplikáciou povrch najprv zvlhčite vodou, roztok naneste štetcom, valčekom alebo s rozstrekovačom. Výrobok sa môže používať len pri teplote nad 8°C. Povrch nesmie byť vystavený dažďu, kým činidlo pracuje. Po pár hodinách riasy na povrchu stratia farbu a odumrú. Po 24 hodinách očistite povrch od rias a opláchnite vodou. V prípade vážneho zamorenia tento proces zopakujte. V prípade potreby môžete po čistení natrieť drevené povrchy moridlom založené na báze rozpúšťadla.


Spotreba: 1 l Algidu vytvorí 5 l roztoku (1 l Algidu + 4 l vody). 5 l roztoku stačí na ošetrenie 20 - 25 m2 dreveného povrchu.

Balenie: 1L

Biocídny výrobok! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk