HG176 odhrdzovač koncentrát

HG176 odhrdzovač koncentrát
HG176 odhrdzovač koncentrát
HG176 odhrdzovač koncentrát
Na sklade (7 ks)
- utorok 23. 7. u vás
9,80 €
8,17 € bez DPH
Popis produktu
Účinný odstraňovač hrdze.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577014438
Prepravná váha: 0,7 kg

Viac informácií o produkte

Odstrániť hrdzu zo záhradného náradia, korčulí, matíc a náradia možno rýchlo a jednoducho pomocou prípravku (HG odstraňovač hrdze) HG odhrdzovač koncentrát a to navyše bez náročného brúsenia! HG odhrdzovač koncentrát sa veľmi pomaly odparuje, čím prípravok pôsobí na povrch dlhšiu dobu. Vďaka silnému antikoróznemu pôsobeniu prípravku je možné kov ihneď po ošetrení natierať. Uvoľnenú hrdzu najskôr odstráňte. Malé predmety môžu byť jednoducho ponorené do prípravku.

 • Odstraňuje hrdzu bez potreby brúsenia.
 • Aplikuje sa ponorením alebo nanesením.
 • Antikorózny účinok.
 • Kov je možné po ošetrení okamžite natierať.
Použitie:
 1. Uvoľnenú hrdzu najskôr odstráňte. 
 2. Malé predmety môžu byť jednoducho ponorené do prípravku. 
 3. Prípravok HG odstraňovač hrdze rozrieďte s vodou v pomere 1:5. 
 4. V závislosti na sile a množstve hrdze, nechajte prípravok pôsobiť 10 minút až niekoľko hodín. 
 5. Následne ho dobre opláchnite väčším množstvom vody. 
 6. V prípade, že predmet nemôže byť ponorený do roztoku, naneste prípravok v neriedenej forme pomocou štetca. I v tomto prípade je doba pôsobenia závislá na sile a množstve hrdze. 
 7. V obidvoch prípadoch však na záver predmety dobre opláchnite vodou. 

Balenie: 500ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk