HG309 extra silný odmasťovač koncentrát

HG309 extra silný odmasťovač koncentrát
HG309 extra silný odmasťovač koncentrát
HG309 extra silný odmasťovač koncentrát
HG309 extra silný odmasťovač koncentrát
Na sklade (4 ks)
- utorok 23. 7. u vás
7,30 €
6,08 € bez DPH
Popis produktu
Prostriedok na odmasťovanie povrchov - výkonný odmasťovací prípravok.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577014469
Prepravná váha: 1,3 kg

Viac informácií o produkte

Pomocou výrobku HG extra silný odmasťovač koncentrát sa tak dôkladne vyčistia a odmastia staré nátery a neošetrené plochy, ktoré sa ešte musia natrieť, že už sa nemusia brúsiť a vy môžete začať priamo s natieraním.

  • Mimoriadne účinný odmasťovací a čistiaci prostriedok.
  • Príprava povrchov určených na natieranie bez brúsenia.
  • Bez nepríjemného amoniakového zápachu.

HG extra silný odmasťovač koncentrát je vhodný aj na odstraňovanie škvŕn zo znečistených náterov, ktoré boli spôsobené nikotínom alebo nečistotami z ovzdušia. Tento účinný odmasťovací prípravok sa môže používať v interiéri aj exteriéri. Ideálny čistiaci prostriedok na použitie pred menšími natieracími prácami.

Použitie:
  1. Aby sa podklad mohol natrieť bez brúsenia, zrieďte HG maľovanie bez brúsenia s vodou v pomere 1:10. 
  2. Roztok naneste hubkou a nechajte pôsobiť niekoľko minút. 
  3. Potom ho zmyte dostatočným množstvom vody. Pred natieraním sa musí podklad dôkladne vysušiť. 
  4. Pokiaľ chcete plochu iba vyčistiť, zrieďte HG maľovanie bez brúsenia s vodou v závislosti na druhu a miere znečistenia. 
  5. Roztok naneste normálnou hubkou a nechajte ho krátko pôsobiť. 
  6. Následne umyte dostatočným množstvom vody a plochu nechajte uschnúť alebo ju vysušte čistou handrou alebo jelenicou. 

Balenie: 1 l

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk