HG323 Odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary

HG323 Odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary
HG323 Odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary
Na sklade (5 ks)
- stredu 26. 6. u vás
5,30 €
4,42 € bez DPH
Popis produktu
Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa z kávovarov.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577114930
Prepravná váha: 0,6 kg

Viac informácií o produkte

 HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny citrónovej, špeciálne vyvinutý na odstraňovanie vápenatého povlaku zo všetkých druhov espresso kávovarov a kávovarov na kávové kapsuly. HG odstraňovač vodného kameňa z kávovaru pracuje bezpečne, rýchlo a bez zápachu, a je úplne biologicky rozložiteľný. Pri pravidelnom používaní HG odstraňovača vodného kameňa na kávovary káva stále skvelo chutí, kávovar si uchováva svoju rýchlosť a predlžuje sa aj životnosť Vášho kávovaru.

  • Na báze kyseliny citrónovej.
  • Vystačí na 6 použití.
  • Účinkuje rýchlo a bezpečne.

Použitie:

  1. Nalejte 75 ml HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary do nádržky na vodu a naplňte ju po hranicu 750 ml vodou.
  2. Nechajte tento roztok 10 minút pôsobiť a kávovar potom spustite a nechajte ním kvapalinu do polovice pretiecť.
  3. Potom kávovar vypnite, nechajte výrobok ďalších 10 minút pôsobiť a potom nechajte kávovarom pretiecť i zvyšok kvapaliny, pokiaľ nie je nádržka prázdna.
  4. Nádobku na vodu po ošetrení dôkladne opláchnite, naplňte čistou vodou z vodovodu a zariadenie nechajte následne pracovať minimálne 3-krát iba s vodou tak, aby v ňom nezostali žiadne zvyšky vodného kameňa alebo žiadna pachuť.

Balenie: 500 ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk