HG481 tekutý bio čistič kuchynských odpadov

HG481 tekutý bio čistič kuchynských odpadov
HG481 tekutý bio čistič kuchynských odpadov
HG481 tekutý bio čistič kuchynských odpadov
HG481 tekutý bio čistič kuchynských odpadov
dostupné do 2-3 dní
8,90 €
7,42 € bez DPH
Popis produktu
Ekologický tekutý prostriedok na čistenie upchatých odtokov.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577127275
Prepravná váha: 1,2 kg

Viac informácií o produkte

V dôsledku umývania potravín, mastnoty a oleja dochádza v kuchyni často k upchatiu odtoku. HG tekutý čistič kuchynských odpadov funguje na báze prírodných mikroorganizmov, ktoré rozkladajú látky blokujúce odtok a tak odstránia upchatie. Okrem tohto účinku má HG tekutý čistič kuchynských odpadov, vďaka špecifickým zložkám, aj preventívny účinok, vďaka ktorému je možné predchádzať nepríjemným problémom s upchatým odtokom.

HG tekutý čistič kuchynských odpadov má jedinečné vlastnosti:

  • Na odtoky mimoriadne silno upchaté tukmi a zvyškami jedla.
  • Profesionálny prípravok na báze enzýmov.
  • Biologicky rozložiteľný.

Použitie: 

  1. Pokiaľ možno, nechajte pred aplikáciou pretekať odpadom trochu teplej vody. 
  2. Nalejte potom 300 ml prípravku do odpadu. 
  3. Pre aktiváciu prípravku je nutné vzápätí naliať do upchatého odpadu cca. 200 ml teplej vody. 
  4. Než necháte odpadom opäť pretekať vodu, nechajte najskôr prípravok 6 až 8 hodín pôsobiť.Potom bude váš odpad opäť úplne voľný. 
  5. Pre prevenciu upchatia odpadu, alebo pre odstránenie nepríjemných pachov nalejte 2 krát do mesiaca trochu prípravku do odpadu a nechajte, najlepšie cez noc pôsobiť.

Balenie: 1 l

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk