ALPOIL olej terasový

Slovenský výrobokSlovenský výrobok
ALPOIL olej terasový
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
18,50 €
15,42 € bez DPH
Popis produktu
ALPOIL – TERASOVÝ je transparentný, špeciálny prírodný impregnačný olej vhodný na rôzne typy dreva v exteriéri, najmä na terasy a záhradný nábytok z tvrdých exotických, tropických a ušľachtilých drevín na ochranu proti poveternostným vplyvom. Má výborné impregnačné vlastnosti a UV ochranu. Je vodoodpudivý, odolný voči oderu a usadzovaniu nečistôt.
Zistiť celý popis
Výrobca: COLOR COMPANY
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

ALPOIL – TERASOVÝ sa používa na ošetrenie a údržbu ako dlhodobý ochranný prostriedok drevených výrobkov vystavených poveternostným vplyvom v exteriéri. Vhodný je predovšetkým na tvrdé a exotické drevo ako napríklad: dub, céder, teak, mahagón, douglaská jedľa, bankirai, merbau, massaranduba, impregnované ihličnany a iné ušľachtilé a tepelne ošetrené dreviny. Použiteľný na terasové podlahové dosky, drevené chodníky a schody - záhradný nábytok, obklady fasád a balkónov Je veľmi vhodný ako impregnačný náter v interiéry v kombinácii s tvrdovoskovým olejom na podlahy.

Vlastnosti a výhody:
 • Vysoký obsah neprchavých látok – sušiny ( 98% ) zaručuje výbornú exteriérovú ochranu a odolnosť voči poveternostným vplyvom už v prvej vrstve náteru.
 • vynikajúce impregnačné vlastnosti – hlboko preniká do štruktúry dreva
 • chráni pred UV žiarením
 • vytvára vodoodpudivý ( hydrofóbny ) povrch a chráni pred účinkami vody
 • výrazne znižuje nasiakavosť vody a vlhkosť dreva, čím chráni drevo proti tvorbe plesní
 • chráni drevo pred vysušením, významne obmedzuje praskanie a deformáciu dreva
 • nevytvára na povrchu súvislý pevný film, neuzatvára drevo a povrch je preto paropriepustný, čo umožňuje drevu dýchať a zbaviť sa prebytočnej vlhkosti
 • vytvára hodvábny povrch odolný voči oteru a opotrebeniu
 • odolný voči usadzovaniu nečistôt
 • oživí drevo, zvýrazní kresbu a zachováva jeho prírodnú štruktúru
 • obmedzuje degradáciu a predlžuje životnosť dreva
 • nepraská, neolupuje sa a netvorí šupiny
 • jednoducho sa aplikuje - ľahko sa rozotiera a rovnomerne sa rozlieva
 • veľmi nízky obsah rozpúšťadiel
 • náter sa ľahko obnovuje a poškodené plochy sa jednoducho opravia bez nutnosti prebrúsenia

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk