Soudal okenná fólia EKO exteriér UV+12

Soudal okenná fólia EKO exteriér UV+12
Vyberte veľkosť
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
26,80 €
22,33 € bez DPH
Popis produktu
Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu až 12 mesiacov.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL

Viac informácií o produkte

Paropriepustná, vodonepriepustná okenná fólia pre tvorbu vnútornej uzávery pripojovacej špáry výplne stavebného otvoru so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu až 12 mesiacov. Vďaka dokonalej paropriepustnosti odvádza vodnú pary z pripojovacej špáry do exteriéru a tým zaisťuje dlhodobú kvalitu tepelno izolačných vlastností PU peny. Chráni proti prenikaniu vody aj v prípade náporového dažďa. Povrch je možno omietať všetkými bežnými omietkami.

AB - s akrylátovým lepiacim pruhom aplikovateľným na rám okna a butylovým lepiacim pruhom aplikovateľným na ostenie steny

AC - s akrylátovým obojstranným lepiacim pruhom aplikovateľným na rám okna a celoplošným akrylátovým lepiacim pruhom na druhej strane

Vlastnosti:

 • zaisťuje riešenie pripojovacie škáry podľa STN 74 6077
 • jednoduché a okamžité použitie (samolepiace)
 • profesionálne použitie pri montáži všetkých typov okien a dverí
 • zaručuje odvádzanie vlhkosti z pripojovacej škáry
 • zvyšuje tepelno izolačnú vlastnosť špáry, znižuje pravdepodobnosť zaplesnenia povrchu ostenia v okolí rámov okien
 • znižuje vlhnutie montážnej peny, znižuje tepelné straty v okolí rámov okien
 • zvýšená odolnosť voči UV žiareniu až 12 mesiacov
 • umožňuje štandardnú povrchovú úpravu ostenia okolo rámov okien ako omietaním alebo náterom
 • zostáva ohybná i za nižších teplôt, prispôsobí sa nerovnému povrchu
 • chráni proti prenikaniu vody i v prípade náporového dažďa

Použitie:

 • paropriepustná ochrana pripojovacej špáry okolo rámov okien a dverí z exteriérovej strany
 • rôzne varianty prekrytia rohových i mimoúrovňových špár
 • ochrana konstrukčných špár strešných systémov
 • exteriérové aplikácie s nárokom na paropriepustnosť spojov
 • tvorí integrovanú súčasť okenného montážneho systému Soudal Window

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk