SPEKTRA DECOR TOPAZ

Miešané odtieneMiešané odtiene
SPEKTRA DECOR TOPAZ
SPEKTRA DECOR TOPAZ
SPEKTRA DECOR TOPAZ
SPEKTRA DECOR TOPAZ
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
39,90 €
33,25 € bez DPH
Popis produktu
SPEKTRA DECOR TOPAZ je vodouriediteľný dekoratívny náter, ktorý sa používa na dekoráciu a ochranu vnútorných stenových povrchov. Produkt sa predáva ako strieborná a zlatá báza, s tým že tieto bázy je možné miešať do ďalších 28 odtieňov.

Namiešaný odtieň na zákazku, bez možnosti odstúpenia od zmluvy
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: HELIOS
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Náter je charakteristický kovovými reflexívnymi efektami, ktoré vzbudzujú pozornosť aj tých najviac nepozorných návštevníkov a núti ich, aby si všimli hru svetiel, ktorá sa, v závislosti od uhla dopadu, odráža od kovových častíc odlišnými spôsobmi. Náter je odzrkadlením spojenia starého umenia a moderného designu, čím je vhodný na širokú škálu aplikácií v našom prostredí. Používanie tohto produktu zvýši komfort izieb. Náter je vhodný na malé aj veľké stenové povrchy, na ktoré sa ťažko aplikujú náročné dekoratívne techniky. Je odolný voči čisteniu vodou. Jeho vysoká paropriepustnosť umožňuje nanášanie na všetky stavebné povrchy. Jednoduchý postup, ktorý zvládnu aj domáci majstri:
  1. SPEKTRA DECOR TOPAZ sa aplikuje na biely, suchý a hladký podklad, ktorý naimpregnujme vhodnou akrylátovou penetráciou, napr. Helios COLOR impregnácia koncentrát
  2. Po zaschnutí penetrácie aplikujeme primárny náter SPEKTRA Decor grund, aby ste dosiahli jednotný biely povrch.
  3. Následne sa použije farba SPEKTRA DECOR TOPAZ, ktorá sa riedi vodou, maximálne do 10% na svetlé povrchy a maximálne do 5 % na tmavé povrchy. Náter sa nanáša širokým štetcom krížovou technikou alebo jednotným nanášaním vo všetkých smeroch. Keď povrch začne schnúť, „vyhlaďte ho" širokým štetcom a krížovou technikou. Jeden náter sa vyžaduje pre svetlé odtiene a pre tmavé odtiene odporúčame dva nátery, aby sa dosiahol lepší výsledok. Čas schnutia medzi každým nanášaním musí byť aspoň 4 hodiny.

Namiešaný odtieň na zákazku, bez možnosti odstúpenia od zmluvy


Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk