JUB Algicide Plus - odstraňovač plesne

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
JUB Algicide Plus - odstraňovač plesne
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
11,50 €
9,58 € bez DPH
Popis produktu
Algicide Plus je bezfarebný roztok biocídnych látok účinný pri ničení širokého spektra rias a plesní na stenách.
Zistiť celý popis
Výrobca: JUB

Viac informácií o produkte

Algicide Plus je bezfarebný roztok biocídnych látok účinný pri ničení širokého spektra rias a plesní na stenách. Môžete ho použiť na všetky druhy fasádnych a vnútorných stenových povrchov v obytných, verejných a priemyselných objektoch, v objektoch potravinárskeho priemyslu, ako sú pekárne, mliekarne, bitúnky, výrobne alkoholických a nealkoholických nápojov a pod. Používa sa výhradne ako samostatný dezinfekčný prostriedok.

Máte riasy a plesne v kuchyni, kúpeľni, za skriňou, na chodbe, v pivnici? Máme pre Vás riešenie v troch krokoch:

1. Odstraňovanie plesne - napadnuté vnútorné stenové a stropné povrchy najskôr dobre utrieme mokrou handrou.

2. Dezinfikovanie napadnutých povrchov - vyschnuté povrchy nastriekame výrobkom ALGICIDE. Prípravok nanesieme v jednej vrstve, pre veľmi napadnuté povrchy odporúčame dvojnásobný náter v rozmedzí 8 až 12 hod.

3. Maľovanie - po 8 až 12 hodinách, keď sú povrchy celkom suché, začneme s maľovaním. Zvlášť odporúčame použitie špeciálnej vnútornej maliarskej farby JUPOL Citro, ktorá obsahuje účinnú ochranu filmu proti plesniam.

Balenie: plastová nádoba s rozprašovačom 500 ml

Spotreba: 50 - 100 ml/m2

Biocídny výrobok! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk