Belinka Illumina

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Belinka Illumina
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
19,10 €
15,92 € bez DPH
Popis produktu
Illumina je lazurovací náter pre zosvetlenie tmavých lazúr.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Belinka
EAN: 3838968239111
Prepravná váha: 1,05 kg
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Balinka Illumina je základný lazúrový náter s dobrou priľnavosťou na primerane pripravené staré podklady a umožňujúci dobrú priľnavosť lazúrových náterov. Náter neodfarbí tmavý povrch, avšak má dostatočnú kryciu schopnosť na zakrytie tmavej lazúry a priblíženie jej odtieňa prírodnej farbe smrekového dreva. Po nanesení Illuminy drevo už nebude viditeľné, avšak správnou prípravou povrchu a správnou aplikáciou dosiahnete na konci rovnaký dojem ako u všetkých lazúr – teda pocit viditeľnej štruktúry dreva. Náter sa neodlupuje a ľahko sa renovuje. Belinka Illumina sa používa na zosvetlenie všetkých druhov dreva mimo budov, ktoré bolo natreté o tmavými lazúrami, u ktorých chcete zmeniť farebný odtieň dreveného prvku. Vhodná je aj na sanáciu drevených povrchov, ktoré sú zasiahnuté hubami spôsobujúcimi modranie a sú na nich škvrny. Používa sa v kombinácii s lazúrami na báze rozpúšťadiel. Na Illuminu vždy naneste jednu alebo dve vrstvy vybranej lazúry (

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk