LEVELYS MAN-100 prísavka s manometrom

LEVELYS MAN-100 prísavka s manometrom
LEVELYS MAN-100 prísavka s manometrom
LEVELYS MAN-100 prísavka s manometrom
LEVELYS MAN-100 prísavka s manometrom
Na sklade (1 ks)
- utorok 12. 12. u vás
118,90 €
99,08 € bez DPH
Popis produktu
Manuálna prísavka MAN-100 s manometrom od LEVELYS je určená na všetky neporézne materiály. Jej nosnosť je 100 kg horizontálne a 80 kg vertikálne.
Zistiť celý popis
Výrobca: LEVELYS
EAN: 8588006538601
Prepravná váha: 1 kg

Viac informácií o produkte

Manuálna prísavka MAN-100 s manometrom od LEVELYS® dokáže pomôcť v situáciách, keď potrebujete preniesť ťažší predmet z jedného miesta na druhé. Vďaka maximálnemu zaťaženiu, ktoré predstavuje 100 kg, je prísavka skvelým riešením na domáce aj priemyselné použitie.

Prísavka disponuje praktickým manometrom, na ktorom môžete kontrolovať jej stav. V prípade červeného pásma hrozí odpadnutie prenášaného predmetu. Zelené pásmo znamená správny podtlak. Na pieste sa nachádza malý červený krúžok, ktorý slúži na to, aby vás v prípade poškodenia manometra informoval o kritickom pásme. Vyhnete sa tým odpadnutiu prenášaného predmetu a následne jeho zničeniu.

Prísavku je možné použiť na neporézne materiály, ako napríklad sklo, žula, mramor, keramika, porcelán, plech a tvrdé povrchy. Použiť ju môžete aj na domáce spotrebiče a nábytok. Vyhnúť by ste sa mali pórovitým materiálom, ako betón, drevo alebo SDK.

Výhody:
 • Jednoduché používanie
 • Maximálna horizontálna nosnosť 100 kg, vertikálna 80 kg
 • Silikónová podstava lepšie priľne k povrchu
 • Praktický manometer
 • Vhodná na neporézne materiály

ŠPECIFIKÁCIA

 • Hmotnosť produktu: 1 kg
 • Priemer prísavky: 20 cm
 • Maximálna nosnosť: 100 kg
 • Rozsah merania: 0-760 mmHg
 • Materiál rukoväte: plast
 • Materiál tela: silikón

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info