LEVELYS Spony 1mm XL

LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
LEVELYS Spony 1mm  XL
Vyberte veľkosť
Balenie
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
6,90 €
5,75 € bez DPH
Popis produktu
​Vyrovnávacie spony na dlažbu a obklady sú vyrobené z prvotriedneho materiálu testovaného na ideálne vyváženie pružnosti a odolnosti. Pre dlažbu alebo obklad hrúbky od 13 až 22 mm.
Zistiť celý popis
Výrobca: LEVELYS
EAN: 8588006538465

Viac informácií o produkte

Vyrovnávacie spony na dlažbu a obklady sú vyrobené z prvotriedneho materiálu testovaného na ideálne vyváženie pružnosti a odolnosti. Nivelačné spony sú náhradou za klasické krížiky a sú farebne rozlíšené podľa hrúbky a veľkosti. Vkladajú sa do lepidla pod hrany susediacich dlaždíc. Kliny jednoduchým zasunutím do otvorov spôn zabezpečia dokonalé vyrovnanie a fixáciu obkladacích prvkov. Po zaschnutí lepiacej zmesi sa kliny jednoducho vykopnú a spony ulomia. Bod zlomu spony sa nachádza tesne nad jej tanierikom, čo znamená, že naše svorky sa dajú použiť pri pokladaní aj veľmi tenkých dlaždíc.

Pri spone s hrúbkou 1mm bude škára medzi dlaždicami taktiež 1mm. Sú vyrobené v bielej farbe.


Pre dlažbu alebo obklad hrúbky od 13 až 22 mm.


Zvolili sme tieto vysoké spony preto v šírke 1 mm, aby ste si (ak chcete širšiu špáru) vytvorili špáru akú potrebujete pridaným krížika medzi dlaždice. Vyrovnávací systém urobí tú najdôležitejšiu prácu (vyrovná dlaždice voči sebe) a krížikom si vytvoríte špáru akú potrebujete (ak chcete širšiu špáru ako 1 mm).


Použitie: v interiéri aj exteriéri na dlažbu, obklad, pri tvorbe spádov do odtoku, v sprchovom kúte, na krížový, diagonálny alebo parketový spoj, na schodoch a sokloch, pri nerovnomernej ploche podláh, stien a dlaždíc... Všetky LEVELYS spony sú určené na jednorazové použitie.


Rozmery spony: vnútorné – výška 29,3 mm a šírka 23,5 mm , vonkajšie – výška 50,1 mm a šírka 39,7 mm + spodný tanierik 31,3 mm x 31,3 mm a hrúbka 2,3 mm

Balenie: 100ks

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk