HULTAFORS japonská píla Ryoba PSX

HULTAFORS japonská píla Ryoba PSX
HULTAFORS japonská píla Ryoba PSX
HULTAFORS japonská píla Ryoba PSX
HULTAFORS japonská píla Ryoba PSX
Na sklade (2 ks)
- utorok 16. 4. u vás
47,80 €
39,83 € bez DPH
Popis produktu
Tradičná píla Ryoba s drevenou rukoväťou vyrobená z Japonskej ocele SK5.
Zistiť celý popis
Výrobca: Hultafors
EAN: 7317845912713
Prepravná váha: 0,2 kg

Viac informácií o produkte

Tradičná píla Ryoba s drevenou rukoväťou pre autentický pocit. Píla má 0,5 mm hrubú čepeľ vyrobenú z Japonskej ocele SK5. Tenká čepeľ poskytuje vysokú flexibilitu a presnosť pre dokonalé rezy pri výrobe nábytku a pod. Čepeľ Ryoba má dve rôzne brúsenia, aby bolo možné rezanie pozdĺž a naprieč vláknami v dreve, Rip-cut a Cross-cut. Brúsenie na ťahanie píly umožňuje vytvárať presné rezy s minimálnou silou. Zuby sú kalené pre maximálnu životnosť a ostrosť. Čepeľ je antikorózne ošetrená. Nezabudnite čepeľ vyčistiť a chrániť ju trochou oleja, aby bola ochrana zachovaná.

Vlastnosti:

  • Čepeľ tenká 0,5 mm z ocele SK5
  • 2 rôzne brúsenia - Rip + krížový rez
  • Vytvrdené zuby
  • Antikorózna čepeľ
  • Tradičná drevená rukoväť

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk