HULTAFORS mechanická ceruzka HDM

HULTAFORS mechanická ceruzka HDM
HULTAFORS mechanická ceruzka HDM
HULTAFORS mechanická ceruzka HDM
HULTAFORS mechanická ceruzka HDM
Na sklade (56 ks)
- utorok 16. 7. u vás
13,40 €
11,17 € bez DPH
Popis produktu
Puzdro je elegantne navrhnuté tak, aby sa ceruzka dala ľahko odstrániť, ale tiež zaručuje, že na želanie zostane na svojom mieste. Ceruzka aj puzdro sú navyše navrhnuté tak, aby sa pri položení na povrch neodkotúľali.
Zistiť celý popis
Výrobca: Hultafors
EAN: 7317846501015
Prepravná váha: 0,02 kg

Nezabudnite na príslušenstvo.

Vybrali sme pre vás to najvhodnejšie príslušenstvo.

Viac informácií o produkte

Značkovač Dry Marker je kombináciou tradičnej stolárskej ceruzky a klasickej ceruzky. Kombináciou dizajnových prvkov oboch v tejto ceruzke získate vždy dobrý úchop, či už chcete nakresliť jasné čiary, alebo urobiť presné značky. Ceruzka je priateľská k uchopeniu v puzdre so zabudovaným strúhadlom. Hultafors Dry-Marker sa dá ľahko vybrať z puzdra, takže nemusíte pustiť to, s čím pracujete. Tvar puzdra zaisťuje, že pero zostane na svojom mieste, aj keď sa pohybujete. Orezávač pera je v puzdre pre ľahký prístup. Cez otvor v spodnej časti puzdra sú nečistoty a vlhkosť odvádzané z pera pre jeho dlhšiu životnosť. Ľahko vymeniteľné tuhy.

Vlastnosti:

  • Ľahko sa vyberá z puzdra a zostáva na svojom mieste v puzdre.
  • Ergonomický dizajn, ktorý je priateľský k gripu, umožňuje ľahké použitie.
  • Vodiče sú optimalizované pre zvýšenú životnosť a odolnosť proti vlhkosti.
  • Vstavané strúhadlo v puzdre poskytuje ľahký prístup na zaostrenie ceruzky.
  • K dispozícii sú náplne, ktoré rozširujú použitie ceruzky.

   

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk