HULTAFORS ručná skrátená píla HBX 14-11-S

HULTAFORS ručná skrátená píla HBX 14-11-S
HULTAFORS ručná skrátená píla HBX 14-11-S
HULTAFORS ručná skrátená píla HBX 14-11-S
HULTAFORS ručná skrátená píla HBX 14-11-S
Na sklade (2 ks)
- utorok 16. 7. u vás
43,80 €
36,50 € bez DPH
Popis produktu
Profesionálna krátka píla s pílovým listom z ocele C75 s hrúbkou 1 mm.
Zistiť celý popis
Výrobca: Hultafors
EAN: 7317845907511

Viac informácií o produkte

Profesionálna krátka píla s pílovým listom z ocele C75 s hrúbkou 1 mm. Na povrchu lišty je nanesený špeciálny práškový lak na báze vosku, ktorý poskytuje nízke trenie, tlmí vibrácie a chráni pred koróziou s minimálnym dopadom na životné prostredie. Zuby pílového kotúča sú kalené, aby udržali pílu ostrú. Vďaka trojfázovo brúseným zubom má píla vynikajúce, veľmi presné rezacie vlastnosti s minimálnym odpadom. Univerzálnu rukoväť je možné demontovať a pripevniť na iné pílové listy rady BX. Dĺžka čepele 350mm.

Vlastnosti:

  • Ergonomická rukoväť s ABS plastu
  • Čepeľ hrúbky 1 mm z kvalitnej ocele C75
  • Jedinečné 3-fázové brúsenie
  • Plastovým chránič na ochranu a transport píly

Ekologický práškový náter na báze vosku

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk