Dupli Color SPEEDLINER AIR značkovací vozík

Dupli Color SPEEDLINER AIR značkovací vozík
dostupné do 3-7 dní
549,90 €
458,25 € bez DPH
Popis produktu
Značkovacie vozík je vhodný nástroj pre rýchle a presné značenie čiar. Aplikácia dvoch sprejov zaistí rýchlejšiu prácu. Variant AIR s kvalitnými nafukovacími pneumatikami pre jazdu v teréne, napríklad na trávnikoch či ťažších povrchoch.
Zistiť celý popis
Výrobca: DUPLI COLOR
EAN: 4044965157030
Prepravná váha: 13,8 kg

Viac informácií o produkte

Značkovací vozík umožňuje vytváranie rovnomerných farebných pruhov. Tento typ je vhodný pre značenie povrchov s miestnymi nerovnosťami i vonkajších plôch. Prestaviteľná šírka nástreku v rozmedzí 4 až 12 cm Vozík disponuje zásobníkom na 4 ks sprejov + 2 spreje, ktoré sa používajú. Pri značení možno použiť postrek jedným sprejom alebo dvoma naraz pre zvýšenie výraznosti značenia. Použiteľný pre farby v spreji značky LINEMARKER o objeme 500 ml a 750 ml. Vozík umožňuje značenia aj v prípade ťažko prístupného priestoru v blízkosti stien alebo prekážok. Ovládanie spreja je umiestnené na rukoväti vozíka. Rukoväť možno primontovať do polohy pre ľavákov aj pre pravákov. Použitie tohto systému je bezpečné a zdravotne nezávadné.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk