Slovakryl radiátor

EkologickéEkologické
Slovenský výrobokSlovenský výrobok
Slovakryl radiátor
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
11,00 €
9,17 € bez DPH
Popis produktu
Slovakryl radiátor je moderná náterová látka. Výrobok sa používa pre vrchné nátery radiátorov a iných telies vykurovania, ktoré boli povrchovo upravené základnou antikoróznou farbou. Ľahko sa roztiera, krátko schne a má vysokú kryciu schopnosť a priľnavosť.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: SLOVLAK
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Slovakryl radiátor je ekologický, nezapácha, nežltne a odoláva teplote až 80 °C. Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Náterovú látku Slovakryl radiátor, je možné podľa potreby riediť. Kovové telesá radiátorov alebo potrubí pred prvým náterom očistite, zbavte hrdze a odmastite. Na takto pripravený podklad natrite v jednej vrstve základný antikorózny náter a nechajte zaschnúť. Na takto ošetrený povrch naneste 1 až 2 vrstvy náterovej látky Slovakryl radiátor v časovom intervale aspoň 2 až 3 hodiny medzi jednotlivými vrstvami pri teplote 20 až 25 °C. Výrobok je možné použiť aj na obnovu starých náterov, ktoré pevne držia na podklade, sú prebrúsené, zbavené prachu a odmastené. Nie je vhodný na nátery, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk