Presto konvertor hrdze

Presto konvertor hrdze
Presto konvertor hrdze
Presto konvertor hrdze
Presto konvertor hrdze
Presto konvertor hrdze
Presto konvertor hrdze
Presto konvertor hrdze
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
8,80 €
7,33 € bez DPH
Popis produktu
PRESTO konvertor hrdze v spreji je vhodný ako odhrdzovač a penetrácia v jednom.
Zistiť celý popis
Výrobca: PRESTO

Viac informácií o produkte

PRESTO konvertor hrdze v spreji je vhodný ako odhrdzovač a penetrácia v jednom. Tento obnovujúci systém pracuje na báze epoxidovej živice s neutralizačným účinkom proti hrdzi. Vytvára čiernu, veľmi kompaktnú ochrannú vrstvu, ktorá je ideálnym základom pre následné prelakovanie lakom. Vhodný na renováciu vozidiel, strojov a ostatných druhov zariadení.

Vlastnosti:

 • Antikorózne, spoľahlivo chráni a obnovuje povrchy zasiahnuté hrdzou
 • Prevádza hrdzu do čierneho, nepriepustného, organického, železitého skupenstva, stabilizovaného špeciálnou epoxidovou živicou, ktorá chráni takto ošetrený povrch pred vonkajšími vplyvmi
 • Schne vzduchom
 • Vytvára dokonalý film
 • Veľmi dobre sa rozpína
 • Ľahko sa nanáša
 • Kompatibilný so všetkými bežne dostupnými tmelmi, plničmi a lakmi (pri použití s 2-K lakmi odporúčame najskôr vyskúšať kompatibilitu)
 • Veľmi dobre odolný voči rozpúšťadlám
 • Neobsahuje ťažké kovy a minerálne kyseliny
 • Bez výrazného zápachu

Aplikácia:

 • Odstráňte hrdzu, mastnotu, nečistoty a uvoľnené čiastočky starých náterov infiltrované koróziou; v prípade potreby použite kefu.
 • Pred použitím pretrepte plechovku po dobu cca 2 min.
 • V závislosti na stupni korózie naneste 3-4 vrstvy.
 • Striekajte zo vzdialenosti cca 25 cm.
 • Prelakujte po cca 6 hodinách (závisí na okolitej teplote).
 • V prípade následného vypaľovania je ochranný povlak obzvlášť odolný voči vode, slanej vode a rozpúšťadlám. V takom prípade nechajte ošetrený povrch 15 minút zaschnúť a potom 15 minút zapekajte pri teplote 160°C.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk