GRACO Contractor PC - striekacia pištoľ

GRACO Contractor PC - striekacia pištoľ
GRACO Contractor PC - striekacia pištoľ
GRACO Contractor PC - striekacia pištoľ
GRACO Contractor PC - striekacia pištoľ
dostupné do 2-3 dní
574,60 €
478,83 € bez DPH
Popis produktu
Contractor PC je najľahšia, najpohodlnejšia bezvduchová striekacia pištoľ , akú kedy spoločnosť Graco postavila. Exkluzívne inovácie spoločnosti Graco poskytujú celodenné pohodlie a kontrolu, rýchlu prestavbu pištole a overenú životnosť striekacej pištole Graco Contractor.
Zistiť celý popis
Výrobca: GRACO
Prepravná váha: 0,45 kg

Viac informácií o produkte

Bezvzduchová striekacia pištoľ Contractor PC je najľahšia, najpohodlnejšia striekacia pištoľ. Vďaka funkcií on-the-fly ,prestavovania počas práce, poskytuje veľkú flexibilitu a väčšiu kontrolu pri každej práci. Spínač RAC X LP 517 SwitchTip poskytuje najlepšiu povrchovú úpravu v priemysle s najnižším tlakom bezvzduchového striekania, čím sa znižuje pretlak a vytvára dlhšia životnosť čerpadla.

Výhody, ktoré oceníte pri každej práci - Najľahšia pištoľ vo svojej triede, až o 50% ľahšia spúšťacia sila,  E-Z Nastaviteľná dĺžka spúšte (Patent Pending),  Kompletné prestavenie pištole bez nástrojov v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou ProConnect 

Dokončenie práce rýchlejšie s menšou únavou, najpohodlnejší a najľahší sprejový zážitok vôbec, najľahšia spúšťacia sila pri všetkých postrekovacích tlakoch, najľahšia spúšťacia sila pri všetkých postrekoch.
Nastavenie prispôsobenia spúšte E-Z Ľahko dosiahnete svoje osobné nastavenie, rýchlo prispôsobte dĺžku spúšte tak, aby sa zmestila na akúkoľvek veľkosť alebo situáciu, Vyberte polohu 2, 4 alebo novú 3-prstovú pozíciu, ľahko rozšírte svoj dosah: jednoducho spustite spúšť nadol, aby ste natreli ťažko dostupné miesta.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk