MagnetPaint magnetická farba

MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
MagnetPaint magnetická farba
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
20,50 €
17,08 € bez DPH
Popis produktu
Magnetická farba je tmavosivý náter na báze vody pre vnútorné použitie.
Zistiť celý popis
Výrobca: MagPaint
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Magnetická farba je tmavosivý náter na báze vody pre vnútorné použitie. Pretože MagnetPaint obsahuje (nehrdzavejúce) železné častice, povrch natretý magnetickou farbou priťahuje magnety. Stenu, ktorá je natretá MagnetPaintom, môže byť namaľovaná akýmkoľvek bežným typom vnútornej farby v ľubovoľnom odtieni alebo môže byť upravená tapetou. Pretože je obsah železa na štvorcový centimeter je nižší ako napríklad dvere chladničky, odporúča sa použitie silnejších neodymových magnetov. Fóliové magnety tiež fungujú veľmi dobre. Farba bola ocenená európskou normou bezpečnosti pre detské hračky: EN 71-3.

Použitie:

Kancelária: ako prezentačná stena, na ktorej je možné zobraziť veľké výkresy alebo návrhy, či výrobné procesy.

Deti: aj ihrisko môže byť na stene. Bez klincov, špendlíkov alebo lepiacej pásky môže na stene niečo visieť. MagnetPaint má ideálne tvorivé použitie: vytvorte farebný (magnetický) strom, futbalovú loptu alebo a srdce.

Kuchyňa: Vedľa dverí chladničky alebo na skrini vznikne tiež poznámková tabuľa na stenu.

Všetko, čo sa dá namaľovať, zmeníte na magnetický priestor, ktorý môže byť použitý na zavesenie správ,výkresov, potvrdení alebo telefónnych odkazov

Teoretická spotreba: 6 m2/ L (jeden náter); 2 m2/ L (tri vrstvy)

Na použitie fóliových magnetov stačí 1 až 2 vrstvy. Štvrtá vrstva, v závislosti od typu magnetu, môže posilniť magnetickú silu. Najsilnejšie magnety sa nazývajú neodymové magnety. Odporúča sa najprv otestovať magnetickú pevnosť pred aplikáciou konečného náteru.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk