HG365 belší než biely bieliaci prostriedok s odstraňovačom škvŕn

HG365 belší než biely bieliaci prostriedok s odstraňovačom škvŕn
HG365 belší než biely bieliaci prostriedok s odstraňovačom škvŕn
HG365 belší než biely bieliaci prostriedok s odstraňovačom škvŕn
HG365 belší než biely bieliaci prostriedok s odstraňovačom škvŕn
Na sklade (6 ks)
- utorok 16. 7. u vás
7,10 €
5,92 € bez DPH
Popis produktu
Jedinečný a špeciálny prací prostriedok s aktívnym kyslíkom, ktorý vyrieši problémy so zožltnutým textilom v dôsledku pôsobenia slnečného svetla, zosiveným, alebo zafarbeným prádlom pri praní.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
Prepravná váha: 0,4 kg

Viac informácií o produkte

HG belší než biely s odstraňovačom škvŕn je mimoriadne účinná prísada k hlavnému praciemu prostriedku. Tento špeciálny odstraňovač škvŕn, odstraňuje zožltnutie, zošednutie a zafarbenie bielych textílií.

 • Biela textília, žiadne škvrny a belšia než predtým!
 • Účinné zloženie proti škvrnám.
 • Na pranie v rukách aj v práčke.

Použitie:

Vnútro vrchnáka slúži ako odmerka. Na vnútornej strane sú vyznačené meracie prúžky so stupnicou. Počas plnenia vrchnáka ním občas zatraste, aby ste zarovnali hladinu prášku a odmerali správnu dávku.
Hlavné pranie
 1. Vložte bielizeň do bubna, ale nenapĺňajte ho úplne.
 2. Použite normálnu dávku hlavného pracieho prostriedku.
 3. Naplňte odmerku práškom až po prúžok 25 ml. Pridajte toto množstvo do zásobníka na hlavný prací prostriedok.
 4. Nastavte teplotu pracieho cyklu podľa štítka na odeve. Ak chcete, do príslušného zásobníka môžete obvyklým spôsobom pridať aviváž na tkaniny. V prípade výrazne znečistených tkanín použite 40 ml produktu.
Pranie v rukách
 1. Naplňte odmerku práškom až po prúžok 40 ml.
 2. Rozpustite toto množstvo približne v 5 litroch vlažnej vody (30 – 35 stupňov).
 3. Namočte bielizeň a nechajte ju namáčať najmenej 2 hodiny.
 4. Potom ju vyperte obvyklým spôsobom alebo ju opatrne prepláchnite.
Predpieranie
 1. Ak je biela bielizeň natoľko znečistená, že používate cyklus s predpieraním, použite normálnu dávku hlavného pracieho prostriedku a pridajte 25 ml produktu HG belší než biely s odstraňovačom škvŕn do zásobníka na hlavný prací prostriedok.
 2. Potom do zásobníka na predpieranie pridajte ďalších 25 ml produktu HG belší než biely s odstraňovačom škvŕn.

Balenie: 400ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk