Caparol Histolith Renovierspachtel

Novinka
Caparol Histolith Renovierspachtel
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
52,40 €
43,67 € bez DPH
Popis produktu
​Práškový tmel na celoplošné tmelenie a opravy minerálnych omietok a betónových plôch na vnútorné aj vonkajšie použitie.
Zistiť celý popis
Výrobca: Caparol
EAN: 9002639206458

Viac informácií o produkte

Práškový tmel na celoplošné tmelenie a opravy minerálnych omietok a betónových plôch na vnútorné aj vonkajšie použitie.


Použitie: na opravy popraskaných omietok (okrem statických trhlín a nestálych trhlín) s vystužením sklotextilnou tkaninou. Maximálna hrúbka vrstvy v jednom pracovnom kroku je 10 mm pri celoplošnom tmelení a 20 mm pri opravách vypadaných miest v omietke.


Vlastnosti:

  • odolný vplyvom poveternosti
  • nanesená vrstva sa neprepadá
  • nenapučiava
  • ľahko spracovateľný
  • dobrá priľnavosť k podkladu
  • je možné vyrovnať plsteným hladidlom
  • difúzia pre vodné pary µ < 12
  • jemnozrnný, veľkosť zrna max. 0,5 mm
  • je možné spracovávať ručne aj strojovo


Spotreba: Cca 1,3 – 1,5 kg/m2/mm hrúbky vrstvy, je závislá od štruktúry podkladu. Optimálna hrúbka vrstvy je 3 – 10 mm, pri použití výstužovej tkaniny aspoň 6 mm. Maximálna hrúbka vrstvy je 10 mm pri celoplošnom nanášaní a 20 mm pri opravách vypadaných častí omietky. Minimálna hrúbka vrstvy je 3 – 5 mm.


Balenie: 25kg

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk