HET Hetline Super Wash

EkologickéEkologické
HET Hetline Super Wash
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,40 €
6,17 € bez DPH
Popis produktu
HET Hetline Super Wash je interiérová, disperzná vysoko umývateľná farba. Farba sa vyznačuje vysokou belosťou až 97% a má polomatný(saténový) vzhľad.
Zistiť celý popis
Výrobca: HET
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

HET Hetline Super Wash  je vhodný na vnútorné nátery stien a stropov, vápenných a vápennocementových, sadrovápenných a sadrových omietok, sadrokartónových, sadrovláknitých, drevovlák-nitých a drevotrieskových dosiek, omietok s akrylátovým spojivom, betónových panelom a monolitov, papierových tapiet na to určených, tapiet zo sklených vlákien, príp. na nátery dreva a na nátery kovových podkladov natretých základným antikoróznym náterom. Vhodný na aplikáciu na podklady s kombináciou napr. minerálnych omietok a sadrokartónu alebo po vhodnej úprave povrchu na sololit, umakart a pod.

Farba je vhodná na ochranu stien v interiéri – napr. schodových sokov, chodieb, kuchýň, detských izieb, učební, čakární.

Je vhodnou voľbou pre zdravotnícke zariadenia, školy, činžiakové domy, sklady a pod. Výrobok spĺňa požiadavky na nátery povrchov, ktoré môžu prichádzať do nepriameho styku s potravinami.

Náter vytvára polomatný saténový, ktorý je odolný voči štandardnej vlhkosti v miestnostiach a je v porovnaní s obvyklým maliarskym náterom vysoko odolný voči mechanickému namáhaniu – oteru.

Náter je rovnako odolný voči oteru za mokra, a to v triede 1 podľa STN EN 13300. Približne po týždni od aplikácie (najlepšie po 3 týždňoch) je možné natreté plochy občas šetrne umyť jemnou hubkou alebo handrou. Natretá plocha lepšie odoláva zašpineniu, ľahko sa udržuje a čistí. Zaschnutý náter odolá teplote okolo 70 °C.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk