Tikkurila GRAFOTHERM funkčný antikondenzačný náter

Tikkurila GRAFOTHERM  funkčný antikondenzačný náter
Tikkurila GRAFOTHERM  funkčný antikondenzačný náter
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
273,10 €
227,58 € bez DPH
Popis produktu
Jednozložkový, vodou riediteľný, antikondenzačný náter vhodný pre bezvzduchovú aplikáciu.
Zistiť celý popis
Výrobca: TIKKURILA
EAN: 6408070071175

Viac informácií o produkte

Jednozložkový, vodou riediteľný, antikondenzačný náter vhodný pre bezvzduchovú aplikáciu.


Vlastnosti:

  • Vynikajúce absorpčné a odparovacie vlastnosti
  • Zabraňuje kondenzácii a odkvapkávaniu vody, izoluje pred teplom
  • Vytvára veľmi pružnú a pevnú povrchovú vrstvu
  • Poskytuje vibračné a akustické tlmenie pri aplikácii hrubej vrstvy
  • V súlade s požiadavkami EN 13501-1, triedy A2-s1d0 a ASTM E84 (USA).
  • Výrobok má certifikát MED (Marine Equipment Directive) č. MED-B-10019 a je teda vhodný na nátery vnútorných plôch lodí

Farba je vyrábaná na zákazku, preto ju nemožno vrátiť a vyžaduje sa platba vopred!

Použitie: na oceľové strešné krytiny, oceľové konštrukcie a iné kovové povrchy, kde dochádza k problému kondenzácie a odkvapkávaniu vody. Vhodný pre interiérové nátery minerálnych stien a stropov, ako je betón, omietka, tehly atď.


Výdatnosť: Odporúčaná výdatnosť závisí od okolitých podmienok, ako je vlhkosť a typ budovy atď. Praktická výdatnosť závisí od spôsobu nanášania, tvaru a drsnosti natieraného povrchu. Pre námorné aplikácie, kde sa vyžaduje certifikát MED, by mal byť náter WFT max. 900 μm a podklad by mal byť kovový s hrúbkou materiálu min. 0,75 mm


Balenie: 18L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk