Vintro Extreme Lacquers vrchný lak

EkologickéEkologické
Na detský nábytokNa detský nábytok
Vintro Extreme Lacquers vrchný lak
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
24,50 €
20,42 € bez DPH
Popis produktu
Lak Vintro Extreme™ je dostupný v matnej, saténovej a lesklej forme. Jedinečná ochrana pre vaše namaľované povrchy. Môže sa tiež použiť na blokovanie prerážania škvŕn.
Zistiť celý popis
Výrobca: Vintro
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Široká škála vodouriediteľných lakov na konečnú ochranu namaľovaných povrchov.
Ľahko sa nanášajú štetcom alebo valčekom, sú ideálne na intenzívnejšie používané predmety, akými sú konferenčné stolíky, a vytvárajú umývateľný povrch.
Sú ideálne do priestorov s vysokou vlhkosťou, akými sú kuchyne a kúpeľne, alebo do exteriéru.

Laky Vintro Extreme Lacquers sú vodouriediteľné dekoratívne vrchné nátery, ktoré sú priehľadné a nežltnúce. Sú vyrobené z vysokokvalitných surovín a sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli viacúčelovým výrobkom. Lak Extreme Lacquer slúži na impregnáciu a ochranu rôznych povrchov vrátane natieraného alebo nenatieraného dreva. Je dostupný v matnej, saténovej a lesklej forme. Extreme Lacquer je mimoriadne trváci, vodovzdorný a umývateľný. Je vhodný pre použitie v interiéri a exteriéri a dá sa použiť na blokovanie prerážania škvŕn na stenách, stropoch alebo nábytku, alebo na penetrovanie nového dreva. Vintro Extreme Lacquer má slabý pach a je vhodný na výrobky pre deti. Je certifikovaný podľa európskej normy EN71-3, čo znamená, že sa môže použiť na nábytku a hračkách pre deti. Extreme Lacquer sa dá použiť ako lepidlo v procese dekupáže a ako médium na prenos obrázkov. Extreme Lacquer sa dá použiť na blokovanie prerážania škvŕn na stenách, podlahách alebo nábytku. Taktiež sa dá použiť na blokovanie prerážania škvŕn pred náterom kriedovej farby Vintro Chalk Paint, aby sa zabránilo prerážaniu starého farbiva alebo tanínu v starožitnom alebo inom drevenom nábytku. Po nanesení treba nechať lak 24 hodín vytvrdnúť.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk