ADLER Legno-Wachs

EkologickéEkologické
Na detský nábytokNa detský nábytok
ADLER Legno-Wachs
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
21,10 €
17,58 € bez DPH
Popis produktu
Vosk Legno-Wachs vytvára na povrchu dreva ochranný film odpudzujúci vodu a nečistoty. Prepožičiava povrchom matný vzhľad, rovnomernú formu a zamatovo jemný výraz. Mimoriadne presvedčivé plochy dosiahnete, keď povrch po dostatočnom preschnutí (najlepšie cez noc) vyleštíte kefou s koženými vláknami. Legno-Wachs nie je samovznietiteľný a nanáša sa v dvoch vrstvách.
Zistiť celý popis
Výrobca: Adler
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Univerzálny vosk na nábytok a interiérové konštrukcie pre domácu dielňu a remeselníkov. Rýchloschnúci vosk na ošetrovanie listnatého a ihličnatého dreva. Produkt je veľmi dobre odolný proti vode. Drevené diely, ošetrené týmto produktom, sa vyznačujú ušľachtilým matným efektom a sú zamatovo mäkké na dotyk. Plôch obzvlášť príjemných na dotyk sa dosiahne, keď sa vosk po zaschnutí cez noc vyleští kefou s koženými prúžkami. Vytvrdzovanie prebieha prijímaním vzdušného kyslíka (oxidačné schnutie).

Pre všetky oleje z rady Legno platia tieto rovnaké pravidlá a certifikáty:

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Jednoduché spracovanie a krátke časy schnutia sú charakteristickou vlastnosťou produktovej línie LEGNO. Aplikujeme ich štetcom, stierkou alebo valčekom.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE

Nábytok, drevené podlahy, parkety alebo iné oblasti interiérového dizajnu – produkty línie Legno sú vhodné pre všetky typy listnatých a ihličnatých drevín a podčiarkujú ich prirodzenú krásu a vzhľad.

NAJLEPŠIA OCHRANA

Legno oleje a vosky prenikajú hlboko do povrchu dreva a chránia povrch pred vlhkosťou a znečistením. Zabraňujú tak vzniku nepekných fľakov a stôp po zvyškoch tekutín (napr. po vode, víne, mlieku či ovocných šťavách).

ZDRAVÉ OVZDUŠIE V MIESTNOSTI

Produkty Legno vytvárajú na povrchu dreva nepreniknuteľný film. Póry v dreve však ostávajú otvorené, a tým reagujú na vlhkosť vzduchu v miestnosti. Drevo tak ostáva elastické, nevysychá a poskytuje príjemné ovzdušie.

ZDRAVÉ BÝVANIE

Povrchy ošetrené s produktami Legno sú neškodné tak pre ľudí ako aj pre zvieratá. Sú dokonca vhodné aj na ošetrenie detských hračiek (spĺňajú normu ÖNORM EN 71-3 pre bezpečnosť hračiek).

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk