Dupli Color Radiator spray

Dupli Color Radiator spray
Dupli Color Radiator spray
Dupli Color Radiator spray
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
9,60 €
8,00 € bez DPH
Popis produktu
Vysoko tepelne odolná syntetická farba na radiatory a vykurovacie telesá.
Objem: 400 ml
Zistiť celý popis
Výrobca: DUPLI COLOR
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Dupli Color Radiator Spray je rýchloschnúca farba na radiátory.

Vlastnosti: 

  • S použitím aerosolu je možné farbu ľahko a rýchlo nanášať na ťažko prístupné plochy radiátorov. 
  • Radiátor sprej zaručuje dokonalý výsledný vzhľad, aj na inak obtiažne prístupných plochách.
  • Vykazuje dobrú kryciu schopnosť, dlhodobú stálosť farebného odtieňa, odolnosť voči poškrabaniu.
  • Je trvale odolný voči poveternostým vplyvom. 
  • Tepelná odolnosť: do 80°C. Suchý na prach po 30 minútach.

Upozornenie: Radiátory musia byť pri striekaní studené, plynové spotrebiče vypnuté vrátane pohotovostného plamienka. 

Použitie: Povrch dôkladne vyčistite, odstráňte hrdzu, odmastite a jemne zdrsnite jemným brúsnym papierom. Očistite zvyšky po brúsení. Je potrebné použiť základnú farbu. Pred použitím dôkladne pretrepte pri počuteľnom pohybe miešacej guličky (min. 3 minúty). Skúšobným nástrekom overte znášanlivosť a farebný odtieň. Nanášajte v tenkých vrstvách zo vzdialenosti cca 25 cm v odstupoch cca. 2 minúty.

Dôležité: Ďalšie nátery nanášajte do 2 hod. alebo až po 24 hod. Po 24 hodinách úplne vytvrdený. Syntetiku neprestriekavajte akrylovým lakom. Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a krátkym stlačením prečistíte ventilček.

Výdatnosť: 400 ml balenie cca 1,2 m2.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk