Pinty Plus Home sprej

Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Pinty Plus Home sprej
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
8,80 €
7,33 € bez DPH
Popis produktu
Vodouriediteľný sprej vytvárajúci matný povrch, pre maľovanie objektov priamo vo vašom domove. Určený na všetky povrchy, ako sú: stena, kameň, kov, drevo, plast, sklo a pod.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Novasol Spray

Viac informácií o produkte

Trendové odtiene pre moderné dekorácie. Nízky zápach a neznečistenie povrchu okolo požadovaného objektu. Mimoriadna krycia schopnosť už pri jednej vrstve a vynikajúca priľnavosť. Použitie v interiéri a exteriéri. Vysoká odolnosť proti UV žiareniu. Použitie pre akýkoľvek povrch. Žiadne stekanie. Akonáhle je farba suchá, je na dotyk veľmi príjemná.

APLIKÁCIA:

Umožňuje aplikovať na akýkoľvek druh materiálu. Jednotlivé farebné odtiene sa dokonale ku sebe hodia. Výrobok bol vytvorený pre: možnosti kombinácie jednotlivých odtieňov Pintyplus HOME. Vynikajúce krytie podkladu už v jednej vrstve - pri použití menšieho množstva farby môžete premaľovať viac.

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY:

 • Výdatnosť / 400ml: 3m²
 • Schnutie: na dotyk 20-30 min., úplne suché 1 hod.
 • Nanesenie druhej vrstvy: kedykoľvek.
 • Zloženie na vodnej báze.
 • Matný povrch.
 • Nízky zápach. Odporúča sa na maľovanie v interiéroch.
 • Pre akýkoľvek povrch.
 • Vysoká krycia schopnosť - je potrebných menej vrstiev.
 • Mimoriadne jednoduché použitie.
 • Profesionálny výsledok pre odborníkov aj pre nováčikov.
 • Žiadne šmuhy.
 • Môže sa aplikovať na povrchy vnútri aj vonku. Odolné voči poveternostným vplyvom.
 • Šetrné k životnému prostrediu.

,

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk