Gorepox G epoxidová farba lesklá

Gorepox G epoxidová farba lesklá
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
22,80 €
19,00 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložková vodou riediteľná, lesklá epoxidová farba.
Zistiť celý popis
Výrobca: Stachema
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Dvojzložková bezrozpúšťadlová vodou riediteľná epoxidová náterová hmota, paropriepustná, lesklá. Vhodná pre vrchnú chemicky a mechanicky odolné nátery stavebných materiálov, kovov, betónu, muriva, omietok, sadrokartónu, dreva, drevovláknitých dosiek v interiéri. Farbu možno aplikovať v exteriéri za podmienok ako v interiéri, avšak vplyvom UV žiarenia môže dôjsť k zmene lesku a odtieňa. Má nízku úroveň zápachu, neobsahuje prchavé organické látky (VOC). Farbu možno nanášať na vlhké podklady, vyzretý betón, čerstvý betón v dobe 24 hodín.

OBLASŤ POUŽITIA: 

  • Paropriepustný vodou riediteľný náter vhodný pre bežnú civilné aj vysokú priemyselnú záťaž. Možno nanášať aj na podklady s vysokým obsahom vlhkosti. 
  • Zhotovovanie chemicky a mechanicky odolných lesklých paropriepustných náterov stavebných materiálov, napr. Betónových povrchov, omietok, dreva, drevovláknitých dosiek a pod. 
  • Farba je vhodná aj pre vrchné nátery kovov. (Ako základ možno použiť S 2300). 
  • Farba je určená najmä pre použitie v interiéri. Farbu je možné aplikovať v exteriéri za podmienok ako v interiéri, avšak vplyvom UV žiarenia môže dôjsť k zmene lesku a zmene odtieňa. 
  • Vhodný na nátery vonkajších betónových bazénov ako náter pod vodu. Má nízku úroveň zápachu, neobsahuje prchavé organické látky (VOC).

Farba sa mieša do odtieňov RAL, STN, NCS podľa priania zákazníka. V prípade záujmu o miešaný odtieň posielajte dopyt na email eshop@farlesk.sk

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk