Helios Floor Expert EP311 epoxidová podlaha

Miešané odtieneMiešané odtiene
Helios Floor Expert EP311 epoxidová podlaha
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
379,20 €
316,00 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložkový krycí náter na báze epoxidovej živice, neobsahuje rozpúšťadlá.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Tenkovrstvový krycí náter, ktorý sa nanáša valčekom alebo hladítkom, je určený na ochranu a dekoráciu betónových podláh, ktoré sú vystavené miernej až strednej mechanickej a chemickej záťaži (skladovacie haly, dielne, výrobné priestory, garáže, laboratóriá, predvádzacie miestnosti, priestory predajní a pod.); Finálny krycí náter je súčasťou protišmykových systémov v garážach alebo výrobných zariadeniach s tzv. mokrými procesmi.

Vlastnosti:

 • Suchý film je odolný voči vode, chemikáliám a oteru
 • Vynikajúca priľnavosť k podkladu
 • Krátka doba vytvrdzovania
 • Je možné aplikovať v silnejších vrstvách a plniť kremičitým pieskom

Oblasti použitia

 • priemyselné závody
 • skladovacie haly
 • dielne
 • garáže
 • predvádzacie miestnosti
 • predajne
 • nemocnice
 • laboratóriá
 • privátne zariadenia

Prečo zvoliť epoxidový podlahový náter?

 • vypĺňa póry a kapiláry v betóne
 • odolný voči silnému mechanickému namáhaniu
 • jednoduché čistenie a údržba
 • vysoká hygienická ochrana: natrené povrchy sú kompaktné, bez spojov a medzier
 • vynikajúca mechanická a chemická odolnosť
 • odolný voči vode a vlhkosti
 • široká škála dizajnových možností

Dizajnové nátery Floor Expert spĺňajú vysoké nároky na vizuálnu kvalitu a dekoratívnosť povrchovej úpravy podláh. Vytvárajú hladkú a jednoliatu plochu, čím dodávajú každej miestnosti jedinečný, individuálny štýl. Vďaka rôznym aplikačným technikám (modelovým technikám), rozptýleniu plastového granulátu a farebnému prevedeniu podľa vzorkovníka RAL, je možno vytvárať rozmanité, esteticky jedinečné dekoratívne podlahy. Kreativite sa žiadne medze nekladú. Epoxidové podlahové nátery Floor Expert sa používajú v privátnych a komerčných interiérových priestoroch. Tieto nátery na báze živice vytvárajú jednoliatu plochu, veľmi ľahko sa udržiavajú a sú veľmi vhodné pre aplikácie v súkromných priestoroch, hlavne kvôli ich modernému dizajnu a príjemnému pocitu pri našľapovaní; do komerčných priestorov sa hodia pre svoju extrémne vysokú odolnosť a ekonomickú efektívnosť, čoho dôkazom sú už milióny metrov štvorcových priestorov, ktoré boli týmito nátermi opatrené. Objavte všestrannosť podlahových náterov Floor Expert EP!

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk