ETERNAL mat Revital

EkologickéEkologické
Na detský nábytokNa detský nábytok
ETERNAL mat Revital
ETERNAL mat Revital
ETERNAL mat Revital
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
5,70 €
4,75 € bez DPH
Popis produktu
Farba je vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Eternal
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

ETERNAL mat Revital je univerzálny hodvábne matná vodou riediteľná náterová hmota pre vnútorné i vonkajšie použitie pripravená zo špeciálnych pigmentov, plnív a aditív. Tvorí pomerne tvrdé, elastické matné nátery s vysokou odolnosťou na poveternosti a výbornou odolnosťou blokovania a to aj pri vyššej teplote. Vyznačuje sa veľmi dobrou krycou schopnosťou, dobrým rozlevom, rýchlym zasychaním a výbornou priľnavosťou aj k starým syntetickým a olejovým náterom. ETERNAL mat Revital spĺňa podmienky STN EN 71 časť 3 Bezpečnosť hračiek.

ETERNAL mat Revital je určený k vnútorným i vonkajším náterom dreva, drevovláknitých, drevotrieskových a cementových dosiek, sadrokartónu, nepôchodzného betónu, kovových podkladov opatrených antikoróznym náterom a niektorých druhov plastov (húževnaté PVC, tvrdé PVC, ABS, polystyrénové plasty, Umakart, polyesterové a epoxidové lamináty; nie je určený pre nátery PE, PP, PTFE). Na plastoch neznámeho zloženie je nutné vopred vykonať skúšobný náter. Je vhodný pre nátery okenných rámov a krídiel, vrátane plastových okien, dverí, dverných zárubní, telies ústredného kúrenia, školských tabúľ, nábytku, ako napr. drevených, kovových i plastových stoličiek, políc, lavičiek, klepadiel na koberce, zariadení detských ihrísk a pod. ETERNAL mat Revital je vhodný pre nové aj obnovovacie nátery.

Produkt vám vieme namiešať do širokej škály RAL odtieňov: ETERNAL mat Revital RAL MIX

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk