Mobihel miešané spreje

Miešané odtieneMiešané odtiene
Mobihel miešané spreje
Mobihel miešané spreje
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
19,90 €
16,58 € bez DPH
Popis produktu
Číslo RAL odtieňu, alebo číslo odtieňu auta vpíšte do poznámky pri vytváraní objednávky v košíku. Produkt sa mieša na zákazku, platba je možná iba vopred. Systémom vieme namiešať všetky odtiene RAL vzorkovníka, okrem fluorescenčných odtieňov.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS

Viac informácií o produkte

Miešané spreje majú vysokú kvalitu, ktorá sa odráža vo vysokej krycej schopnosti, farbostálosti a dlho trvajúcim leskom. Pri nákupe auto farby/metalízy doporučujeme návštevu predajne, kde si presne vyberiete odtieň farby. K dispozícii je veľké množstvo ručne striekaných vzoriek podľa ktorých si viete vybrať aj pododtieň vášho základného odtieňu, ktorý zohľadňuje opotrebenie laku pôsobením počasia a UV žiarenia. Je to zvlášť vhodné ak potrebujete opraviť iba malú časť auta a odtieň by mal byť čo najpresnejší. K namiešaným metalízam je potrebné použiť ešte aj bezfarebný lak, k bežným odtieňom sa nepoužíva. 

Postup miešania spreju na auto:

  • Určí sa odtieň auta pomocou kódu na štítku, alebo pomocou spektrometra.
  • Podľa kódu vyberieme zo vzorkovnice vzorky pod odtieňu. Tie nám slúžia na výber čo najpresnejšieho odtieňu, keďže väčšinou je farba na aute po čase zdegradovaná a nie je presne taká ako vyšla z linky vo fabrike. Degradácia farby je spôsobená prírodnými podmienkami, ako sú UV žiarenie, dážď, sneh a pod. Preto je ideálne prísť si namiešať farbu s autom, prípadne s autodielom ku ktorému sa bude zbytok karosérie striekať. Samozrejme vieme namiešať aj základný odtieň iba podľa kódu farby a roku výroby, no nebude tam zohľadnené opotrebovanie farby na aute.
  • Namiešame vám vybratý odtieň do plechovky od 100ml až do množstva ktoré požadujete, alebo do 375ml spreju.
  • K metalickému odtieňu vždy potrebujete aj vrchný lak. Ten tak isto vieme naplniť do plechovky a aj spreju. 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk