JUB Jupol Denikol

JUB Jupol Denikol
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
13,10 €
10,92 € bez DPH
Popis produktu
JUPOL Denikol je náter vyrobený na základe haseného vápna a špeciálnych prísad. Používa sa na blokovanie vo vode rýchlo a ľahko rozpustných látok na stenových alebo stropných povrchoch ako sú napr. nikotínové a dechtové škvrny, soli v škvrnách po zatečení, tanín a iné farbivá, menšie mastné škvrny a pod.
Zistiť celý popis
Výrobca: JUB
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (l/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

JUPOL Denikol je na základe vápna a kazeínu vyrobený náter na blokovanie vo vode rýchlo a ľahko rozpustných látok na vnútorných stenových povrchoch. Také látky sú:

- nikotínové a dechtové škvrny vo veľmi zafajčených priestoroch,

- škvrny od sadze a dechtu na stenách komínov, v priestoroch s otvorenými ohniskami a v priestoroch, v ktorých znečistených následkom požiaru,

- rôzne soli vo fľakoch po zatečení z dôvodu poškodených vodovodných, teplovodných a kanalizačných rozvodov a zariadení, poškodených striech alebo od vody po hasení požiarov,

- tanín a iné farbivá v plašti sadrokartónových dosiek alebo v drevnej hmote drevotrieskových dosiek, dosiek z drevnej štiepky a pod.

- vo vode rýchlo rozpustné látky po starých farebných náteroch, predovšetkým po valčekovaných dekoračných vzoroch a iných ozdobných stenových maľbách.

JUPOL Denikol viaže vo vode rýchlo rozpustné látky a premení ich na vo vode nerozpustné alebo málo rozpustné a nerozmáčavé, úspešne prekryje aj menšie mastné fľaky. Ak nevykonáme takéto blokovanie fľakov, uvedené látky sa pri maľovaní farbami na vodnej báze a pri iných "mokrých" prácach rýchlo rozmočia a v "mokrej vrstve sa celkom alebo čiastočne roztopia", a keď vrstva vyschne, znova sa objavia v tvare väčších alebo menších rôzne zafarbených fľakov.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk