Farby, laky v meste
Banská Bystrica

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Banskej Bystrici? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese. Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Banskej Bystrici

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Banskej Bystrici

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo. 

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke. Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma. Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších). 

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať. Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Banskej Bystrici? 

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.


1

Colorlak

Farby laky Colorlak

Colorlak je stredne veľká špecializovaná predajňa farieb a lakov. Je zameraná na sortiment farieb Colorlak, ale nájdete tu aj farby iných značiek, ako napríklad Het, Slovakryl, Dulux, Primalex a ďalších.

Recenzie na túto predajňu sú len kladné a pochvaľujú si kvalitu farieb Colorlak a ochotu personálu. Jediná recenzia, ktorá nebola celkom pozitívna bola o tom, že fotka asi nesúhlasí s predajňou. Nám sa však nepodarilo nájsť inú, takže táto poslúži ako ilustračný obrázok.

Je tu niekoľko parkovacích miest, približne 10, takže s parkovaním nebudete mať problém.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Banská Bystrica
Zvolenská cesta 37
048/473 06 14

2

Farby HELA

Farby laky HELA Banská Bystrica

Farby laky HELA ponúkajú široký sortiment farieb a lakov, ale sústredia sa aj na omietky a tapety. V predajni máte možnosť využiť aj službu miešania farieb na mieru. Čo sa sortimentu farieb týka, nájdete tu známe značky ako Primalex, Adler, JUB, Henkel a iné.

Recenzie sú pozitívne a chvália priateľský prístup personálu a ich odbornosť. Našli sme zmienku aj o dobrých cenách. Najhoršia recenzia spomína neschopnosť dvíhať telefón, takže kvôli tomu recenzent nakúpil inde.

Zaparkovať pri predajni nebude problém, pred predajňou majú 4 miesta pre zákazníkov a vo dvore zaparkuje ešte aspoň 6 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:30
utorok 7:30 - 16:30
streda 7:30 - 16:30
štvrtok 7:30 - 16:30
piatok 7:30 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Banská Bystrica
Stavebná 8B
048/414 65 90

3

Kúzlo farieb

Kúzlo farieb Banská Bystrica

Kúzlo farieb je maloobchodná sieť predajní špecializovaných na predaj farieb, lakov a drogérie. Predajňa ponúka stredne veľký sortiment farieb a lakov, hlavne vlastnej značky Remal.

Predajňa má len pár recenzií, polovica z nich je kladná. Kladné hovoria o fundovanom personáli a veľkosklade farieb, teda dostupnosť farieb bude skvelá. Negatívna recenzia hovorí o neochote personálu, takže váš zážitok z nákupu bude ovplyvnený náladou pracujúceho personálu.

Pri predajni nájdete niekoľko parkovacích miest, problémy s parkovaním by ste nemali mať.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:30
utorok 7:30 - 16:30
streda 7:30 - 16:30
štvrtok 7:30 - 16:30
piatok 7:30 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Banská Bystrica
Partizánska cesta 89
0917 698 628

4

Farby SABR

Nepodarilo sa nám nájsť fotku predajne, čo nás mrzí. Farby SABR ponúkajú veľkoobchodné i maloobchodné služby v oblasti predaja farieb, lakov, drogérie, autolakov, lepidiel a hydroizolácii. Ak potrebujete, pokojne vám namiešajú aj 12 000 odtieňov farby Dulux. Okrem spomínaných farieb Dulux tu nájdete aj farby Eternal.

Recenzie pre túto predajňu sú len pozitívne. Spomínajú nízke ceny, odborný personál a veľký výber farieb a doplnkov.

Predajňa sa nachádza na Jegorovej ceste 37 v areáli bývalej Fatry. Keďže je to priemyselný areál, problém s parkovaním mať určite nebudete.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 16:00
utorok 7:00 - 16:00
streda 7:00 - 16:00
štvrtok 7:00 - 16:00
piatok 7:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Banská Bystrica
Jegorová cesta 37
0917 431 932

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info