Farby, laky v meste
Bardejov

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Bardejove? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Bardejove.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Bardejove

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Bardejove?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Bagi-B & Color Studio Jana

Bagi-B a Color Studio Jana Bardejov

Color Studio Jana je špecializovaná predajňa farieb a lakov, ktorá je spojená s predajňou Bagi-B, ktorá sa špecializuje na dvere, kľučky a podobný tovar. Color Studio Jana je certifikovanou predajňou Chemolak, ale nájdete tu aj výrobky značky Het, Dulux (Hammerite, Xyladecor a laky Luxol) a Helios., taktiež tu nájdete aj drogistický tovar značky HG.

Pár recenzií na toto duo predajní existuje, ale nie sú konkrétne. Podľa hviezdičiek je to taký lepší priemer (4,6*).

Predajňa má vlastný dvor, takže budete tu mať kde zaparkovať. Nájdete tu viac než 20 parkovacích miest.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:30
utorok 8:00 - 16:30
streda 8:00 - 16:30
štvrtok 8:00 - 16:30
piatok 8:00 - 16:30
sobota 8:00 - 11:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Bardejov
Duklianska 17
054/474 80 34

2

Farby M5 – XOLOR

Farby M5 Xolor Bardejov

Farby M5 sú špecializovanou predajňou farieb a lakov, ale okrem nich vám ponúknu aj omietky, lepidlá, stierky a iný tovar. Farby, ktoré ponúkajú patria pod značku Remal, respektíve Eternal. Ak potrebujete, ponúkajú aj miešanie farieb. Predajňa Farby M5 sa svojou rozlohou radí medzi stredne veľké predajne.

Recenzie na túto predajňu sú len kladné. Chvália široký výber produktov, dobré ceny a príjemnú obsluhu.

Nájdete tu tri vyhradené parkovacie miesta, ak sa tu chystáte. Ak budú plné, môžete zaparkovať na opačnej strane ulice.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:30
utorok 8:00 - 16:30
streda 8:00 - 16:30
štvrtok 8:00 - 16:30
piatok 8:00 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Bardejov
Kapitána Nálepku 424
+421 948 307 858

3

Color Profi

Color Profi Bardejov

Color Profi je stredne veľká predajňa, ktorá sa špecializuje na farby a laky, ale nájdete tu aj omietky, stavebné hmoty a iný doplnkový tovar. Majú tu aj vlastný tónovací systém Colorlak, pre prípad, že potrebujete namiešať konkrétnu farbu. Sortiment farieb je tu taktiež len z portfólia farieb značky Colorlak.

Recenzie na túto predajňu sú skôr pozitívne (4,2*). Spomínajú postačujúci sortiment, personál, čo poradí a to, že tu miešajú farby. Špeciálny tip od jedného recenzenta: vo štvrtok majú zľavy na všetko!

Predajňa sa nachádza v priemyselnom areáli, takže s parkovaním určite nebudete mať problémy.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Bardejov
Kapitána nálepku 64
0903 624 693

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info