Farby, laky v meste
Dunajská Streda

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Dunajskej Strede? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Dunajskej Strede.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Dunajskej Strede

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Dunajskej Strede?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Euromal

Euromal Dunajská Streda

Euromal je stredne veľká predajňa so zameraním na farby a laky. Vo svojom sortimente majú farby známych značiek ako Primalex, JUB, Helios a Caparol. 

Okrem toho vám ponúkajú aj miešanie farieb Caparol na mieru. Zaujímavosťou sú aj služby, ktoré ponúkajú: maľovanie, stavby domov, zatepľovanie budov, sadrokartónové riešenia, murárske a obkladačské práce.

Recenzie na túto predajňu sú len pozitívne. Spomínajú kvalitné produkty, široký výber, ochotný personál. Zrejme je to najobľúbenejšia predajňa farieb a lakov v Dunajskej Strede pre mnohých.

Predajňa má svoje vlastné parkovisko, na ktorom zaparkuje možno aj 20 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 6:00 - 17:30
utorok 6:00 - 17:30
streda 6:00 - 17:30
štvrtok 6:00 - 17:30
piatok 6:00 - 17:30
sobota 6:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Dunajská Streda
Mihálya Marczella 6201
031/550 20 27

2

Chemspol

Chemspol Dunajská Streda

Chemspol je menšia predajňa farieb a lakov, ktorá je certifikovaná firmou JUB. Okrem farieb tu nájdete aj omietky, lazúry, emaily, zatepľovací materiál. Ponúknu vám tu aj miešanie farieb. Čo sa týka značiek farieb a lakov, tak ponúkajú hlavne tie známe, ako napríklad Het, JUB, Alkyton, Chemolak, Dulux, Helios a iné.

Väčšina recenzií je pozitívna, ale našla sa aj jedna konkrétna negatívna. Hovorí o neochote personálu, ktorý navyše pani zastrihol do odmeraného obrusu, pokladník nebol ochotný odpočítať zľavu, aj keď pani mala zľavovú kartičku. Pozitívne recenzie chvália dobrý výber, dostupnosť produktov a profesionálny prístup.

Predajňa nemá vlastné parkovisko a v jej okolí je len platené parkovanie.

Otváracie hodiny

pondelok 6:30 - 18:00
utorok 6:30 - 18:00
streda 6:30 - 18:00
štvrtok 6:30 - 18:00
piatok 6:30 - 18:00
sobota 7:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Dunajská Streda
Bacsáková 239
031/552 47 04

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info