Farby, laky v meste
Komárno

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Komárne? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v meste Komárno.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Komárne

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Komárne?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Fani

Fani Komárno

V predajni nájdete interiérové, exteriérové farby a omietky značiek Stachema, Caparol, Esmal, rôzny sortiment stavebnej chémie, antikorózne nátery, prípravky na ochranu dreva, ale aj maliarske náradie a iné doplnky. Samozrejmosťou je miešanie interiérových a exteriérových farieb a omietok značiek Stachema a Caparol na počkanie.

Predajňa bohužiaľ nemá žiadne recenzie od zákazníkov a tým pádom ani hodnotenie.

Pri predajni môžete zaparkovať na betónovej ploche.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 18:00
utorok 7:00 - 18:00
streda 7:00 - 18:00
štvrtok 7:00 - 18:00
piatok 7:00 - 18:00
sobota 7:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Komárno
Komenského 22
0918 393 931

2

Jumal

Jumal Komárno

Spoločnosť JUMAL ponúka široký sortiment maliarskych a natieračských potrieb. Taktiež zabezpečuje tónovanie farieb na plnoautomatických miešacích zariadeniach od renomovaných firiem. Vyškolený personál vám ochotne poradí pri výbere alebo odpovie na akékoľvek vaše otázky.

Zákazníci sú so službami predajne spokojní. Páči sa im aj zmysel pre humor predavača. Predajňa získala zatiaľ 22 recenzií a celkové hodnotenie má 4,6 hviezdičiek.

Pred predajňou sa nachádza malé parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Komárno
Odborárov 15
035/772 08 04

3

KOLORCENTRUM

Kolorcentrum Komárno

V predajni nájdete veľký výber interiérových farieb, farieb na kov, fasádnych farieb, omietok a iného sortimentu od renomovaných výrobcov. Každý kutil si príde na svoje v tomto obchode. Personál vám rád poradí v prípade nejakých otázok.

Zákazníkom sa páči ochotný prístup obsluhy, ale aj výber produktov a dobré ceny. Predajňa má momentálne 69 recenzií a celkové hodnotenie 4,6 hviezdičiek.

Pri predajni by ste mali zaparkovať bez akýchkoľvek problémov.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Komárno
Priateľstva 3452
035/772 22 85

4

KF–STAV

KF-STAV Komárno

V širokej ponuke, ktorú predajňa ponúka nájdete nielen kontaktné zatepľovacie systémy, vnútorné a vonkajšie omietky a farby, nátery, laky, ale aj moderné tapety a rôzny drogistický tovar. K službám predajne patrí aj možnosť prípravy vonkajších a vnútorných omietok a farieb miešacím strojom na základe výberu odtieňov zo vzorníkov farieb. Ochotný predajca vám poradí s výberom toho najvhodnejšieho produktu pre vaše potreby.

Predajňa bohužiaľ nemá žiadne recenzie a tým pádom ani hodnotenie.

Pri predajni sa nachádza zopár parkovacích miest, ktoré sú však zdieľané s okolitými obchodmi.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 9:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Komárno
Kossúthovo námestie 12
035/777 82 71

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info