Farby, laky v meste
Levice

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Leviciach? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v meste Levice.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Leviciach

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajní farieb a lakov v Leviciach?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Dom Farieb

Dom farieb Levice

Dom farieb je najväčšia špecializovaná sieť predajní farieb, lakov a príslušenstva na Slovensku. Ponúkajú komplexný sortiment farieb, lakov, riedidiel, príslušenstva a ďalších produktov, ktoré sú potrebné pri maľovaní a natieraní. Vo všetkých predajniach nájdete tónovací automat, vďaka ktorému vám namiešajú akýkoľvek z viac než 20 000 odtieňov.

Pobočka v Leviciach je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená. Personál vám rád pomôže s výberom zo širokého sortimentu. Spolu má predajňa momentálne 77 recenzií a celkové hodnotenie 4,8 hviezdičiek.

Pred predajňou sa nachádza malé parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 16:00
streda 8:00 - 16:00
štvrtok 8:00 - 16:00
piatok 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Levice
Kpt. Jána Nálepku 137
036/630 80 01

2

Novochema

Novochema Levice

NOVOCHEMA, družstvo ponúka vo svojej podnikovej predajni široký sortiment náterových hmôt z vlastnej produkcie, aj náterových hmôt iných výrobcov, stavebných výrobkov, plastikárskych výrobkov, drogistického tovaru a ostatného doplnkového sortimentu za dobré ceny. Súčasťou predajne je aj kolorovacie stredisko, kde vám namiešajú rôzne druhy farieb a omietok podľa vašich požiadaviek.

Firma má momentálne iba 5 recenzií, ale všetky sú päť hviezdičkové. Zákazníci sa podrobnejšie vo svojich recenziách bohužiaľ nevyjadrili.

Pri predajni sa nachádza rozľahlá plocha, takže s parkovaním určite nebudete mať problémy.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Levice
Nixbrod 28
036/631 20 03

3

Tujvel

Tujvel Levice

V predajni nájdete rôzne druhy interiérových aj exteriérových farieb, omietky, tapety, laky, ochranné pomôcky alebo drogistický tovar. Ponúkajú aj miešanie farieb a autolakov na počkanie.

Zákazníci sú s predajňou spokojní, vždy našli, čo hľadali a personál im vždy vedel odborne poradiť. Jednou nevýhodou je, že občas chvíľu trvá, kým človek príde na rad. Obchod má momentálne 49 prevažne pozitívnych recenzií a celkové hodnotenie 4,5 hviezdičiek.

Vedľa predajne sa nachádza menšie parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 16:00
streda 8:00 - 16:00
štvrtok 8:00 - 16:00
piatok 8:00 - 16:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Levice
Kpt. Jána Nálepku 88
0902 840 918

4

Plastmont

Plastomont Levice

Obchod ponúka svojim zákazníkom široký výber materiálov. Sortiment je zameraný na stavebný materiál, farby - laky, železiarstvo, ale aj na záhradu a voľný čas. Na oddelení farieb vám zamestnanci ochotne poradia s výberom najvhodnejšieho maliarskeho náteru pre váš domov. Prevádzka ponúka aj miešanie farieb na počkanie a podľa vášho želania.

Niektorí zákazníci sú so službami a personálom spokojní, iní zas nie. Pravdepodobne záleží od oddelenia. Predajňa má momentálne 167 recenzií a celkové hodnotenie 4,1 hviezdičky.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 16:00
nedeľa 8:00 - 12:00

Adresa

Levice
Družstevnícka 5089
036/635 03 61

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info