Farby, laky v meste
Liptovský Mikuláš

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Liptovskom Mikuláši? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v meste Liptovský Mikuláš.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Liptovskom Mikuláši

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Liptovskom Mikuláši?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Colorlak

Colorlak Liptovský Mikuláš

Firma COLORLAK ponúka rôzne typy farieb na drevo, kov, či farby do interiéru. Okrem farieb ponúkajú aj spreje alebo stavebné hmoty ako napríklad omietky, lepidlá alebo betón. Všetky ich produkty sú vyrobené materským závodom v Českej republike, takže značky ako Primalex alebo Dulux tu len ťažko nájdete. Firma kladie veľký dôraz na kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu a sú držiteľmi rôznych certifikátov, ktoré to dosvedčujú.

Predajňa v Liptovskom Mikuláši získala zatiaľ iba 13 recenzií. Zákazníci si pochvaľujú milý prístup personálu. Celkové hodnotenie má 4,5 hviezdičiek.

Vedľa predajne sa nachádza dostatočne veľké parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Liptovský Mikuláš
Belopotockého 4
0908 941 008

2

Acroma

Acroma Liptovský Mikuláš

V predajni Acroma nakúpite široký sortiment farieb, lakov alebo sprejov. Ponúkajú aj služby miešania farieb. Personál má dlhoročné skúsenosti s predajom náterových hmôt a rád vám vždy ochotne poradí.

Recenzie sú viac-menej pozitívne. Jeden zákazník mal zlú skúsenosť s pánom predavačom. Označil ho za arogantného, ale s pani predavačkou bol spokojný. Iný zákazníci sa na personál nesťažovali. Tiež sa im páčil veľký výber produktov. Predajňa má spolu momentálne 18 recenzií a celkové hodnotenie 4,7 hviezdičky.

Pred predajňou sa nachádza päť parkovacích miest.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Liptovský Mikuláš
1. mája 86
044/552 50 62

3

GFE

GFE Liptovský Mikuláš

Nájdete tu široký sortiment výrobkov pre stavebníctvo (interiérové a fasádne farby, penetrácie a tmely), farby a laky na drevo, kov, kameň a iné náterové hmoty pre špeciálne použitie. Z oblasti tradičných náterových hmôt tu nájdete produkty značky ER-LAC. Medzi ďalší sortiment patrí široká škála brúsnych papierov a brúsnych komponentov značky SMIRDEX, či autoopravárenské produkty.

Obchod má zatiaľ iba tri recenzie, ale všetky tri sú veľmi pozitívne. Zákazníkom sa páčil prístup personálu aj výrobky. Celkové hodnotenie má momentálne 4,7 hviezdičiek.

Pred predajňou sa nachádza parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 15:00
utorok 7:00 - 15:00
streda 7:00 - 15:00
štvrtok 7:00 - 15:00
piatok 7:00 - 15:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Liptovský Mikuláš
Kpt. Nálepku 10
0905 463 270

4

Jastar

Jastar Liptovský Mikuláš

Obchod Jastar sa špecializuje na predaj farieb, lakov, omietok a maliarskych potrieb.Postupne, podľa požiadaviek zákazníkov spoločnosť rozširovala svoju ponuku aj o iné druhy tovarov.

Prevádzka má momentálne iba päť recenzií. Zákazníci sa v nich konkrétnejšie nevyjadrili, s čím boli spokojní a s čím nie. Celkové hodnotenie z týchto piatich recenzií má 4,6 hviezdičiek.

Priamo pred predajňou sa nenachádza parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 11:30
nedeľa zatvorené

Adresa

Liptovský Mikuláš
Garbiarska 2032
0917 461 793

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info