Farby, laky v meste
Lučenec

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Lučenci? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Lučenci.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Lučenci

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Lučenci?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Colorlak

Colorlak Lučenec

Colorlak je špecializovaná predajňa farieb, lakov a omietok vlastnej značky Colorlak. Predajňa je to naozaj veľká a tak v nej určite nájdete to, čo hľadáte. Niekomu však môžu chýbať známe značky farieb a lakov.

Recenzie na túto predajňu sú len pozitívne. Chvália profesionálny prístup personálu, ktorý zákazníkom ochotne poradí. Ďalšia chváli široký výber, iná zas skvelé akcie a nízke ceny.

Predajňa nemá parkovisko a nezaparkujete ani priamo pri vchode. Najbližšie parkovisko je asi 100 metrov ďalej, pred obchodným domom Villagio, ktorý sa nachádza oproti predajni Colorlak.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Lučenec
Továrenská 4
0905 939 152

2

Dom Farieb

Dom farieb Lučenec

Dom farieb je maloobchodná sieť predajní, ktoré sa zameriavajú na predaj farieb a lakov. Dom farieb v Lučenci je predajňa strednej veľkosti, ktorá bola v minulosti dom. Predávajú tu asi všetky známe značky, na ktoré si spomeniete, ako napríklad Primalex alebo Balakryl. Taktiež ponúkajú aj miešacie centrum, kde vám namiešajú akýkoľvek odtieň z 20 000 možných.

Recenzie na túto predajňu sú taktiež iba pozitívne. Chvália kvalitné farby, super výber, dobré ceny a ústretový personál.

Predajňa nemá vlastné parkovisko, ale s parkovaním problém mať nebudete. Predajňa má totiž prístup k veľkému parkovisku Lidla, ktorý s ňou susedí.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 16:00
streda 8:00 - 16:00
štvrtok 8:00 - 16:00
piatok 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Lučenec
Haličská cesta 47
047/433 39 86

3

Kúzlo farieb

Kúzlo farieb Lučenec

Kúzlo farieb je taktiež maloobchodná sieť predajní, ktorá predáva farby, laky a drogériu. Predajňa má farby len značky Remal, takže ak hľadáte niečo iné, zrejme to tu nenájdete.

Predajňa Kúzlo farieb má malý počet recenzií, ale za to sú všetky pozitívne. Spomínajú milý a ochotný personál a dobrý výber farieb. Zhodujú sa na tom, že tu kúpite všetko, čo k maľovaniu potrebujete.

Keďže sa nachádza pri obchodnom centre, tak predajňa nemá vlastné parkovisko, ale využíva parkovisko spomínaného hypermarketu.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:00
utorok 7:30 - 17:00
streda 7:30 - 17:00
štvrtok 7:30 - 17:00
piatok 7:30 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Lučenec
Ľudmily Podjavorinskej 246
0917 955 903

4

Farby - laky KK Centrum

Farby - laky KK Centrum Lučenec

Farby – laky KK Centrum sú malou predajňou, ktorá sa špecializuje hlavne na farby a laky, ale nájdete tu aj drogistický tovar. Predávajú tu farby známych značiek, ako napríklad Het, Eternal alebo Tikkurila. Ak potrebujete, ponúkajú aj miešanie farieb.

Recenzie na túto predajňu sú rozporuplné. Je tu niekoľko záporných recenzií, ale nespomínajú nič konkrétne. Konkrétne sú len tie pozitívne a chvália super tovar, profesionálny prístup a perfektnú obsluhu, až na toľko, že jedna recenzia spomína, že „Majiteľka je taká krásna čaja!“

Predajňa má asi tri vyhradené parkovacie miesta pre zákazníkov, takže je možné, že budete mať problém zaparkovať.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:00
utorok 7:30 - 17:00
streda 7:30 - 17:00
štvrtok 7:30 - 17:00
piatok 7:30 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Lučenec
Partizánska 3009
0905 749 496

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info