Farby, laky v meste
Martin

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Martine? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v meste Martin. Pozrieme sa na každý obchod a spíšeme ich výhody a nevýhody. Budeme hodnotiť nasledovné veci: šírka sortimentu, ochota predavačov a iné.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Martine

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Martine?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Dom Farieb

Dom Farieb Martin

Dom farieb v Martine je malá, špecializovaná predajňa na farby a laky. Majú dobrú obsluhu, ktorá pozná svoje produkty a vie skvelo poradiť.

Šírka sortimentu je stredná, no je to dostačujúce pre väčšinu bežných maliarskych úkonov. Nájdete tu dostatok produktov pre maľovanie interiéru, farieb na kov, farieb na drevo a podobne. Taktiež je tu slušná ponuka sprejov.

Predajňa je ľahko dostupná, ponúka stredne veľké parkovisko (asi pre 50 áut) a nachádza sa na ulici Dúbravca 3 v Martine.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 16:00
streda 8:00 - 16:00
štvrtok 8:00 - 16:00
piatok 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Martin
Dúbravca 3
0910 533 116

2

Hobbyland

Hobbyland Martin

HOBBYLAND je predajňa farieb a lakov len z polovice. Jednu polovicu totiž tvorí železiarstvo, predajňa náradia a iných nástrojov k stavbe, či rekonštrukcii.

Šírka sortimentu je značne obmedzená priestorom a certifikáciou Dulux. Teda tam nenájdete farby Primalex, či iné známe značky. Ponúkajú tu rôzne interiérové aj exteriérové farby, farby na drevo, či na kov. Miešanie farieb je samozrejmosťou.

Personál tam bol stále zaneprázdnený a prišiel nám, ako keby nás ignorovali. Na internete sa ľudia sťažujú aj na problémy s ich e-shopom.

Parkovisko sa nachádza vo dvore a zaparkuje tu asi 10 áut. Obchodík nájdete na ulici Andreja Kmeťu 36.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Martin
Andreja Kmeťu 36
0918 242 068

3

PEVA-Color

PEVA Color Martin

PEVA - Color je menší obchodík s farbami, ktorý nájdete vo dvore areálu, kde sídli aj firma Zepter. Zameriavajú sa na farby laky a ponúkajú aj tónovanie farieb.

Taktiež majú obmedzenejší sortiment, čo sa týka značiek, pretože sú certifikovaným partnerom firmy HET. Ak vám na značke nezáleží, tak tam nájdete interiérové a exteriérové fasády, stierkové omietky, náterové hmoty a tónovacie farby.

Personál bol nápomocný a ochotný. Určite oceníte aj to, že sú otvorený aj v nedeľu.

S parkovaním nebudete mať problém, nakoľko pred predajňou sa nachádza celkom slušná plocha. Predajňu nájdete na Kollárovej 73.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Martin
Kollárova 76
043/422 28 64

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info