Farby, laky v meste
Michalovce

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Michalovciach? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Michalovciach.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Michalovciach

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Michalovciach?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Dom Farieb Štefánikova

Dom Farieb Štefánikova Michalovce

Dom farieb je sieť maloobchodných predajní, ktoré sa špecializujú na farby a laky. Väčšinou sú to stredne veľké predajne, ktoré ponúkajú sortiment tých najznámejších značiek, ako napríklad Primalex, Het, Jupol a iné. Ponúknu vám aj miešanie farieb a nájsť tu môžete aj drogériu.

Recenzie na tento obchod sú zväčša pozitívne. Spomínajú skvelú obsluhu, výber farieb a cenové akcie. Negatívnych recenzií je len pár, a aj tie nie sú špecifické.

Táto predajňa sa v Michalovciach nachádza hneď dvakrát. Na druhú recenzie neboli a sortiment bude pravdepodobne rovnaký. My sme sa zamerali na tú na Štefánikovej 44, druhú nájdete na Priemyselnej 5813. S parkovaním nebudete mať problém, ani na jednej zo spomínaných predajní.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 18:00
utorok 8:00 - 18:00
streda 8:00 - 18:00
štvrtok 8:00 - 18:00
piatok 8:00 - 18:00
sobota 7:30 - 12:30
nedeľa zatvorené

Adresa

Michalovce
Štefánikova 44
056/644 20 36

2

Dom Farieb Priemyselná

Dom farieb Priemyselná Michalovce

Druhý michalovský Dom Farieb sa nachádza na Priemyselnej ulici 5813. Aký je medzi nimi rozdiel a či vôbec nejaký je sa nám nepodarilo zistiť.

Predajňa má len pozitívne recenzie, vďaka čomu má v Google Mapách hodnotenie 4,6*. Spomínajú príjemnú obsluhu, dobré ceny a veľký výber tovaru.

Predajňa zdieľa priestor s firmou Bojkun a spolu vlastnia vlastné parkovisko. Vďaka tomu tu zaparkuje aj viac ako 20 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 15:00
utorok 7:00 - 15:00
streda 7:00 - 15:00
štvrtok 7:00 - 15:00
piatok 7:00 - 15:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Michalovce
Priemyselná 5813
056/687 25 23

3

Farbea

Farbea Michalovce

Farbea je malá predajňa farieb a lakov, ktorá je certifikovaná na predaj farieb a lakov značky Dulux a jej spriaznených partnerov, ako napríklad Xylodecor, Hammerite a Luxol, ale nájdete tu aj farby Helios. Okrem farieb a lakov vám ponúknu aj tapety a služby, ako napríklad miešanie farieb a omietok, Spektometriu (zistenie farebného odtieňa), meranie hrúbky filmu na železitých a neželezitých materiáloch, meranie vlhkosti a vizualizáciu tapiet.

Recenzie na túto predajňu sú len kladné. Spomínajú hlavne profesionálny prístup zamestnancov. Jedna negatívna sa však našla a hovorí o tom, že obchod má chybne uvedený čas otváracích hodín v sobotu (nie sú otvorený do 14:00 len do 12:00).

Predajňa sa nachádza pri OD Zemplín, takže s parkovaním určite nebudete mať problém.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Michalovce
Andreja Sládkoviča 1
0948 440 762

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info