Farby, laky v meste
Nitra

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Nitre? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Nitre.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Nitre

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Nitre?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

L&Š

LaŠ Nitra

L&Š je predajňa farieb a lakov, ale okrem nich tu nájdete aj náradie, tapety a rôzne iné materiály. Nájdete tu farby známejších značiek ako Het, Dulux, či Esmal. Predajňa je to skutočne veľká a mali by ste v nej nájsť všetko, čo potrebujete.

Recenzie sú hlavne kladné a chvália odbornú a nápomocnú obsluhu. Je tu však niekoľko recenzií, kedy zákazníci asi natrafili na zlé dni predavačov. Niekoho dokonca oklamali pri online objednávke a následne mu to reklamovali len osobne.

Predajňa má vlastné veľké parkovisko, kde zaparkuje možno aj 50 áut, takže parkovanie nebude problém.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 19:00
utorok 7:00 - 19:00
streda 7:00 - 19:00
štvrtok 7:00 - 19:00
piatok 7:00 - 19:00
sobota 7:00 - 19:00
nedeľa 7:00 - 19:00

Adresa

Nitra
Novozámocká 199
0915 991 277

2

Váš dom farieb a hobby centrum

Váš dom farieb a hobby centrum Nitra

Váš dom farieb a hobby centrum sa špecializuje hlavne na predaj farieb a lakov. Ponúknu vám taktiež miešanie farieb alebo plnenie sprejov. Vo svojom sortimente majú takmer všetky známe značky farieb a lakov, ako napríklad Primalex, Chemolak, JUB, Belinka, Slovlak, Colorlak, Primalex a iné.

Takmer všetky recenzie na túto predajňu sú pozitívne. Chvália dobrý prístup, možnosť platiť kartou, miešanie farieb aj parkovisko. Avšak našli sa aj dve negatívne recenzie, ktoré spomínajú, že mali problém reklamovať nepoužitý tovar a že mali arogantný prístup a chybnú cenu na webe.

Predajňa sa nachádza v obchodnom centre HomeBox, takže s parkovaním nebudete mať problémy.

Otváracie hodiny

pondelok 9:00 - 19:00
utorok 9:00 - 19:00
streda 9:00 - 19:00
štvrtok 9:00 - 19:00
piatok 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nitra
Bratislavská 35
0948 955 977

3

Farby, laky H Color

Farby, laky H Color Nitra

Farby laky H Color sú predajcom farieb vlastnej výroby H Color. H Color je slovenská značka farieb a lakov. Vyrábajú syntetické farby, polyuretánové farby, epoxidové nátery, silikónové nátery, vodou riediteľné farby, laky, penetračné nátery a špeciálne nátery. Predajňa má tým pádom široký sortiment farieb a lakov, ale len svojej vlastnej značky.

Recenzie na túto predajňu existujú, ale je ich len pár a nepíšu nič konkrétne. Sú však pozitívne (štyri až päť hviezdičkové). 

Predajňa má pár vyhradených miest pre zákazníkov, takže nebudete mať problém zaparkovať.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 16:00
streda 8:00 - 16:00
štvrtok 8:00 - 16:00
piatok 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nitra
Novozámocká 44
0917 272 747

4

Badaf

Badaf Nitra

Farby Laky Badaf sú malou predajňou, ktorá sa špecializuje na predaj farieb a lakov. Ponúkajú známejšie značky ako Belinka, Alkyton, Eternal, Chemolak alebo Esmal. Nájdete tu však aj rôznu chémiu, či drogistický tovar.

Recenzie na túto predajňu sú zväčša pozitívne. Jedna recenzia chváli veľký výber farieb, no druhá píše, že je to pekná predajňa, ale nemajú veľký výber farieb. Tak to zrejme závisí od toho, čo potrebujete a na čo si potrpíte. 

Keďže je to priemyselný areál, tak by ste s parkovaním nemali mať problém.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 7:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nitra
Vodná 27
0917 177 607

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info