Farby, laky v meste
Nové Zámky

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Nových Zámkoch? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Nových Zámkoch.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Nových Zámkoch

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Nových Zámkoch?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Colorlak

Colorlak Nové Zámky

Colorlak je špecializovaná predajňa farieb a lakov, ktorá predáva len vlastné farby značky Colorlak. Vo svojom portfóliu majú interiérové aj exteriérové farby, lazúry, laky, stavebné hmoty aj spreje. Je to stredne veľká predajňa s dobrým výberom farieb a lakov. Predajňa ponúka aj miešanie farieb, ak to potrebujete.

Recenzie na túto predajňu sú len pozitívne. Spomínajú dobrý výber a kvalitné farby a laky na drevo. Taktiež, že predavačka má prehľad a ochotne poradí.

Predajňa má vlastné parkovisko, kde zaparkuje aj 20 áut, takže problém s parkovaním určite nehrozí.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:00
utorok 7:30 - 16:00
streda 7:30 - 16:00
štvrtok 7:30 - 16:00
piatok 7:30 - 16:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Nové Zámky-Pri Bani
Považská 18
0910 271 435

2

ODEZA – Farby, laky

ODEZA - Farby, laky Nové Zámky

Farby, laky ODEZA sú špecializovanou predajňou farieb a lakov. Ponúknu vám farby a laky od známych výrobcov, ako napríklad Dulux, Jupol, Caparol, Belinka, Helios alebo Xyladecor. Taktiež vám namiešajú farby alebo omietky podľa vašich požiadaviek.

Recenzie na túto predajňu sú hlavne kladné. Chvália skvelý prístup personálu, komunikáciu, slušnosť, ale tiež aj dobrú cenu. Nájdete tu aj pár negatívnych recenzií, ale nie sú odôvodnené.

Predajňa si pre vás vyhradila 3 parkovacie miesta, ale ak by náhodou boli plné, niekde zaparkujete niekde pozdĺž ulice.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nové Zámky
M. R. Štefánika 73
035/642 33 71

3

Dom farieb

Dom farieb Nové Zámky

Predajňa Dom farieb patrí do maloobchodnej sieti predajní Dom farieb, ktorá má svoje pobočky po celej Slovenskej republike. Predajne ponúkajú farby a laky najznámejších výrobcov, ako napríklad Primalex, Balakryl alebo Praktik. Samozrejmosťou je tu aj miešanie farieb.

Recenzie na túto predajňu sú taktiež hlavne pozitívne. Chvália široký výber, profesionálny prístup, odborné poradenstvo a servis. Negatívnych recenzií tu bolo pár, ale opäť nie sú špecifické.

Zaparkovať môžete akurát na chodníku, predajňa nemá špeciálne vyhradené parkovacie miesta pre zákazníkov, čo je trochu škoda.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 18:00
utorok 7:00 - 18:00
streda 7:00 - 18:00
štvrtok 7:00 - 18:00
piatok 7:00 - 18:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nové Zámky
Pavla Blahu 7
035/640 42 81

4

Ladislav Lačný – Maliarstvo Lačný

Ladislav Lačný - Maliarstvo Lačný Nové Zámky

Predajňa Maliarstvo Lačný vám ponúka farby, laky a drogériu. Okrem toho tu nájdete aj autokozmetiku, kyseliny, maliarske potreby, náradie a oleje. Z farieb tu nájdete hlavne známe značky, ako napríklad Dulux, Het, Jupol a iné.

Recenzie sú hlavne pozitívne, ale našlo sa tu aj pár konkrétnych negatívnych. Tie pozitívne hovoria o perfektnom poradenstve, skvelom výbere farieb a dobrom pomere cena/kvalita. Tie negatívne sa týkajú maliarskych služieb, jedna osoba hľadala maliara, ale že ho nenašli, pretože odišiel, vraj mal veľa práce. Iná osoba taktiež spomína maliarske služby, kedy dohodnutú cenovú ponuku výrazne navýšili a požiadavky ani neboli splnené.

Predajňa má zdieľané parkovisko s vedľajším obchodom, ale zaparkuje tu viac než 10 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:30
utorok 8:00 - 17:30
streda 8:00 - 17:30
štvrtok 8:00 - 17:30
piatok 8:00 - 17:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nové Zámky
Gúgska 49
035/640 19 21

5

Novocolor

Novocolor Nové Zámky

Novocolor je menšia predajňa farieb a lakov, ktorá aj napriek svojej menšej veľkosti ponúka široký výber farieb a lakov známych predajcov. Nájdete tu značky ako Chemolak, Slovlak, Het alebo Jub. Nájdete tu aj vodou riediteľné farby, rôzne druhy lakov, lazúry na drevo, spreje, riedidlá, brusivá a lepidlá. Taktiež veci pre auto – autokozmetiku, Body – sortiment na opravu áut, PU peny a silikónové tmely.

Recenzie na túto predajňu sú len tri a všetky z nich sú pozitívne. Jedna z nich spomína dobrý výber produktov za rozumné ceny.

Pri predajni môžete zaparkovať na okraji cesty, avšak zaparkuje tu len pár áut.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:30
utorok 8:00 - 16:30
streda 8:00 - 16:30
štvrtok 8:00 - 16:30
piatok 8:00 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Nové Zámky
M. R. Štefánika 68
035/642 32 88

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info