Farby, laky v meste
Považská Bystrica

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Považskej Bystrici? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v meste Považská Bystrica.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Považskej Bystrici

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Považskej Bystrici?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Tena Farby, Kpt. Nálepku

Tena Farby Kpt. Nálepku Považská Bystrica

V ponuke firmy Tena Farby nájdete kompletný sortiment a pestrú paletu výrobkov od renomovaných spoločností. Či už hľadáte riediteľné farby, tmely, náradie alebo ochranné pomôcky, tu nájdete všetko čo potrebujete. Firma taktiež zabezpečuje miešanie farieb, otryskávanie, maliarske a natieračské práce.

Zákazníci sú so službami firmy spokojní. Najviac si pochvaľujú ochotu pomôcť a odbornosť personálu, ale ja široký výber sortimentu za dobré ceny. Predajňa na ulici Kpt. Nálepku má momentálne 66 recenzií a celkové hodnotenie 4,5 hviezdičiek.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:30
utorok 7:30 - 17:30
streda 7:30 - 17:30
štvrtok 7:30 - 17:30
piatok 7:30 - 17:30
sobota 7:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Považská Bystrica
Ul. kpt. Nálepku 346
042/432 22 68

2

Tena Farby Centrum

V ponuke firmy Tena Farby nájdete kompletný sortiment a pestrú paletu výrobkov od renomovaných spoločností. Či už hľadáte riediteľné farby, tmely, náradie alebo ochranné pomôcky, tu nájdete všetko čo potrebujete. Firma taktiež zabezpečuje miešanie farieb, otryskávanie, maliarske a natieračské práce.

K dispozícii sú 2 parkovacie miesta pre zákazníkov.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:00
utorok 7:30 - 16:00
streda 7:30 - 16:00
štvrtok 7:30 - 16:00
piatok 7:30 - 16:00
sobota 7:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Považská Bystrica
Centrum 2304
0915 851 002

3

Kales

Kales Považská Bystrica

Firma je viac ako 20 rokov distribútorom farieb, autolakov, brusiva, náradia, doplnkov potrebných pre prácu vykonávanú v tomto priemysle a taktiež ponúka sortiment stavebnej chémie najvyššej kvality. V predajni zabezpečujú aj miešanie rôznych druhov farieb, omietok a autolakov na počkanie alebo na objednávku.

Predajňa má momentálne iba 4 recenzie, ale všetky sú veľmi pozitívne. Celkové hodnotenie má rovných 5 hviezdičiek.

Pred predajňou sa nachádza veľké parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:30
utorok 7:30 - 17:30
streda 7:30 - 17:30
štvrtok 7:30 - 17:30
piatok 7:30 - 17:30
sobota 7:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Považská Bystrica
Centrum 265
0915 536 901

4

Farby Čička

Firma v svojej kamennej predajni ponúka široký sortiment rôznych druhov farieb - riediteľné, syntetické, nitro-kombinačné, akrylové, polyuretánové a mnohé ďalšie. Vyškolený personál vám ochotne poradí pri výbere tej správnej farby. Na výber máte z mnohých vzorníkov farieb a váš ideálny odtieň vám namiešajú v tónovaciom centre priamo v predajni.

Zákazníci bohužiaľ nezverejnili žiadne recenzie na túto predajňu.

Pred nákupným centrom sa nachádza veľké parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Považská Bystrica
Centrum 13
0910 914 808

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info